BKB: Joe Riggs mistrzem boksu na gołe pięści (+video)

09 Luty 2017

Choć nie obyło się bez MMA kontrowersji, 34-letni weteran Joe Riggs (42-17), został nowym mistrzem brytyjskiego Bare Knuckle Boxing, czyli w dosłownym tłumaczeniu „Boks na gołe pięści”. Amerykanin dwukrotnie zareagował instynktownie obaleniem, czym doprowadzał do furii rywala i jego narożnik, ale mimo kary, zdołał zdobyć jednogłośne zwycięstwo nad walijskim czempionem. Okazuje się, że nawet tak doświadczony zawodnik odczuwał tremę.

Byłem całkiem przerażony. Byłem przestraszony, kiedy trafił i zamroczył mnie prostym, wszedłem w niego i obaliłem. Od tego momentu całkowicie zmieniła się jego postawa, ale to nie było celowe z mojej strony. Widziałem, że od tamtej pory już nie napierał tak na mnie. Wiem, że zrobiłem coś co jest nielegalne i bardzo go za to przeprosiłem. W 100% mogę zgodzić się na rewanż. Gdy masz przed sobą takiego dominującego mistrza jak Christian, musisz na to przystać.

Niebawem, swój „goły” debiut bokserski będzie miał Vaso Bakocevic, którego znamy z licznych pojedynków na polskiej ziemi i nietuzinkowego podejścia do wszelakich wariactw w tematyce sportów walki. Tymczasem zobaczcie video z Joe Riggsem i koniecznie wytrwajcie podczas wywiadu po walce. 100% klasy dwóch weteranów!

Tagi

Komentarze