Borys Mańkowski chce walczyć z Mamedem Khalidovem na Stadionie Narodowym

01 Luty 2017
Borys Mańkowski chce walczyć z Mamedem Khalidovem na Stadionie Narodowym
foto.: kswmma.com

Niespodziewane wyznanie z ust Borysa Mańkowskiego, który na swoim fan page’u umieścił nagranie na którym wyraził frustrację dotychczasowym brakiem angażu przy gali na Stadionie Narodowym, ale jednocześnie zachęcił włodarzy do zorganizowania Super Fightu z Mamedem Khalidovem.

Karta na Stadionie jest już prawie zamknięta, a mnie tam nie ma. Nie wiem dlaczego, ale przez to jestem bardzo zły, bo będzie to coś wielkiego, największa gala w historii KSW. Jeżeli włodarze jeszcze nie pomyśleli żebym tam wystartował, być może zachęci ich to, że Mamed Khalidov który jest moim idolem i na którym wzorowałem się całe lata, nie ma jeszcze żadnej walki i nie ukrywam, że moim wielkim marzeniem zawsze było… nawet sam to powtarzałem, była właśnie walka z Mamedem. Uważam go za gościa nie z tej ziemi. Jest to zawodnik, który mógłby walczyć z najlepszymi na świecie i z racji tego, chciałbym z nim zawalczyć. Wiem, że jest to ogromne wyzwanie ale ja kocham wyzwania. Jeżeli ustalilibyśmy jakiś catchweight, to byłoby to fantastyczne. Czempion kontra czempion, może nie o pasy, ale właśnie catchweight. Mamed, zawsze sobie z tego żartowaliśmy ale może skusisz się na tę propozycję i zróbmy coś fantastycznego, co zobaczy cała Polska. Zróbmy to!

Jeżeli włodarze KSW nie zdecydują się na angaż „Diabła Tasmańskiego”, pozostaje mu szansa udziału na jeszcze nieogłoszony mniejszy event, szykowany wg naszych informacji na 8 kwietnia. Pod warunkiem, że oczywiście wiadomośc zostanie jeszcze potwierdzona.

W kwestii samej propozycji, wiele zależy od przebiegu marcowego pojedynku Mameda Khalidova z Lukem Barnattem, bo włodarze KSW oficjalnie wyrazili zainteresowanie potencjalnym rewanżem właśnie na Stadionie Narodowym.

Komentarze