Brian Stann: Jessica Andrade może chcieć sprowadzić byłych trenerów Joanny Jędrzejczyk

08 Luty 2017
Brian Stann: Jessica Andrade może chcieć sprowadzić byłych trenerów Joanny Jędrzejczyk

Jeszcze nie było powodu, by sprawy miały zajść za daleko w zbliżającej się walce o pas wagi słomkowej kobiet, a pretendent Jessica Andrade ma rzekomo sprytny plan w jaki sposób zajść za skórę mistrzyni Joanny Jędrzejczyk.

Chwilę po przeczytaniu Tweeta, skontaktowaliśmy się z Szymonem Bońkowskim z Berkut Arrachion Olsztyn, który wyraził wielkie zaskoczenie pomysłem skorzystania z ich pomocy w przygotowaniach Jessici Andrade i w ogóle nie sprawiał wrażenia, jakby był wielkim fanem całej idei. Jak potwierdził dalej Brian Stann, informacja pochodzi z byłego menedżmentu JJ, który obecnie zajmuje się interesami od Andrade.

Jeżeli wiadomość ma swoje korzenie w byłym menedżmencie polskiej mistrzyni, potwierdza to jedynie nasze doświadczenia, że jednym z najgroźniejszych czynników dla kariery sportowca jest ego osób z branży, które same nigdy nie brały udziału w sportowej rywalizacji. Takie rzeczy może i przechodzą w Stanach czy Brazylii, ale raczej nie w Polsce. Nie w tak oficjalny sposób.

Komentarze

  • moon

    Są jakies granice…

  • vamos

    myśle że były menager JJ bardzo słabo ocenił honor trenerów Arrachionu skoro myśli o podkupieniu ich na jedną walke, gdyby Andrade miała sie przeprowadzić do Polski i reprezentować klub to inna sprawa