CFC 3: Vaso Bakocevic przegrał na Słowenii przez TKO w 1 rundzie (+video)

28 Luty 2017

Nie najlepsze wieści dla fanów krewkiego Vaso Bakocevica (25-15-1), który w weekend przegrał na Słowenii na gali Cage Fight Championship 3 przez techniczny nokaut. Jego rywalem był niepokonany Uros Jurisic (5-0), a pojedynek odbył się w catchweight 80 kilogramów, więc śmiało można założyć, że jego oponent miał kilka dodatkowych kg w zapasie. Reprezentant gospodarzy był uczestnikiem TUF 21: ATT vs Blackzillians, gdzie oficjalnie reprezentuje barwy tego pierwszego.

UPDATE: Tydzień wcześniej, Vaso zaliczył jeszcze jedną porażkę na gali Vendetta XII w Wiedniu, gdzie przegrał z Sado Ucarem przez decyzję. W rozmowie z reprezentantem Czarnogóry, ten nie krył oburzenia wynikiem, twierdząc, że dominował z góry przez 4 i pół rundy a na koniec:

Oni nie użyli nawet punktacji, weszli do klatki, podnieśli rękę mojego rywala i dali mu pas. Wyskoczyłem stamtąd i wróciłem do domu.

Sado Ucar oficjalnie zaproponował rewanż. Tymczasem „Psychopata” jest już jedną nową w Miami, gdzie spędzi miesiąc trenując w American Top Team.

Komentarze