Claudia Gadelha: Kowalkiewicz będzie moją kolejną rywalką

12 Luty 2017
Claudia Gadelha: Kowalkiewicz będzie moją kolejną rywalką

Już kilka miesięcy temu Dana White wyjawił, że zestawienie Karoliny Kowalkiewicz z Claudią Gadelhą ma sens. Zwłaszcza, gdy niemal cała czołówka TOP 10 wagi słomkowej jest albo po walce, albo ma już ustaloną datę, jak świeżo ogłoszone Rose Namajunas vs Michelle Waterson, gdzie tym bardziej polsko brazylijski pojedynek jest na kursie kolizyjnym.

Wg brazylijskiego Combate, Gadelha potwierdziła w wywiadzie na zapleczu UFC 208, że to właśnie Kowalkiewicz będzie jej kolejną rywalką. Karolina kilka dni temu zapewniła, że jeszcze w tym roku doprowadzi do rewanżu z Joanną Jędrzejczyk, której po prostu nie da innej możliwości i wcześniej czy później doczekamy się powtórki z rozrywki.

Nie znamy jeszcze terminu ani miejsca konfrontacji nr 1 i nr 2 w rankingu dywizji słomkowej, ale ten pojedynek zanosi się na niezwykle zacięty.

Komentarze

 • vamos

  jednogłosnie Gadelha

  • Zawodnik32

   Tak jest.

 • Arek Galas

  Gadelha zwyciezy!! w wadze slomkowej kobiet nie ma wiele dobrych zawodniczek i Kowalkiewicz zwycieza bo konkurencja slaba…takie sa fakty mimo ze wyglada to inaczej..Tym razem ma do czynienia juz z zawodniczka na poziomie..uwazam ze nie ma szans !!