EFN 59: Vitaly Minakov znokautował DJ Lindermana w 3 rundzie (+video)

24 Luty 2017

Polscy fani na pewno pamiętają granitową szczękę DJ Lindermana (20-12) z czasów, gdy dwukrotnie walczył w Polsce i podobnie było we wczorajszej walce z wciąż niepokonanym Vitaly Minakovem (19-0) na gali Eurasia Fight Nights 59.

Choć ostatecznie przegrał w 3:09 minucie piątej rundy, Amerykanin stawił nie lada opór reprezentantowi gospodarzy, który z pewnością był pod wrażeniem wytrzymałości Lindermana.W pierwszej rundzie, Rosjanin pokazał się z nieczystej strony wsadzając palec w oko rywala, by kilka sekund później po wznowieniu, poprawić soczystym kopnięciem w krocze.

Brak umiejętności posługiwania się językiem rosyjskim sędziego głównego i sposób w jaki napierał na wznowienie sfaulowanego fightera ze Stanów, również pozostawiał wiele do życzenia. W odpowiedzi Linderman mocno zamroczył Minakova ciosem na twarz, którego uratował gong kończący rundę.

Gdy obaj wyszli do trzeciej odsłony już mocno zmęczeni, bardziej aktywny cały czas pozostał Vitaly, który gonił ciosami zataczającego się już z wyczerpania DJ’a. Sędzia nie czekał ani chwili, aż Linderman wróci do pełni świadomości i przy czytaniu wyniku stał wyłącznie Vitaly Minakov, co podkreślało wagę zwycięstwa w obrazku telewizyjnym.

Tagi

Komentarze