Eleven Sports podpisał umowę na transmisję Cage Warriors

15 Luty 2017
Eleven Sports podpisał umowę na transmisję Cage Warriors

Zaczęło się od gal M-1 Challenge i Enfusion, ale najwyraźniej na tym oferta dla widzów kanałów Eleven Sports się nie kończy, bo ta międzynarodowa grupa medialna podpisała właśnie kontrakt na transmisję brytyjskiej Cage Warriors. O nowej umowie wypowiedział się dyrektor ES:

Cieszymy się, że możemy dodać do naszego stale rozrastającego się portfolio praw sportowych transmisje z imprez tak prestiżowej organizacji Mixed Martial Arts jak Cage Warriors Fighting Championship. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować sporty walki na światowym poziomie widzom ELEVEN SPORTS ze wszystkich naszych terytoriów. Mocno wierzymy w wartość oferty MMA, zwłaszcza Cage Warriors. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli ją rozpowszechniać i przyczynić się do jej wzrostu.

Umowa wchodzi w życie od najbliższej soboty, podczas której będzie transmitowane wydarzenie z londyńskiej O2 Arena. O kolejnej cegiełce w rozwoju organizacji, wypowiedział się również Casimir Knight, prezes firmy do której należy Cage Warriors.

Dążymy do tego, aby jak największa grupa fanów MMA na całym świecie mogła emocjonować się walkami Cage Warriors. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zawarliśmy liczne kluczowe porozumienia, które pomogą nam realizować ten cel. Umową z ELEVEN SPORTS dajemy sygnał, że w 2017 roku nie przestajemy się rozwijać i zdobywać nowe rynki. Podoba nam się prezentowany przez ELEVEN SPORTS dynamiczny sposób relacjonowania wydarzeń sportowych. Nasi zawodnicy są uważani za jedne z największych talentów MMA. Dzięki zawartym porozumieniom będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na prawdziwie międzynarodowej scenie.

Najbliższy weekend to olbrzymia gratka dla fanów MMA, bo o godzinie 19:00 w Eleven Extra pokazana zostanie na żywo gala M-1 Challenge 74 w Petersburgu, a o 22:00 w Eleven rozpocznie się transmisja Cage Warriors 80.

Do tego mamy galę UFC w Extreme Sports Channel i ACB 53 na Polsat Sport. Gdy pomyśleć, że PLMMA właśnie podpisała umowę z TV Puls, zaczyna się robić naprawdę interesująco na polskim rynku medialnym.

Komentarze