Fernando Rodrigues Jr: „Czuję się faworytem w walce z Różalskim.”

21 Luty 2017
0
Fernando Rodrigues Jr: „Czuję się faworytem w walce z Różalskim.”

Wczorajsza wizyta Fernando Rodriguesa Juniora w studio Polsatu to miła niespodzianka dla fanów KSW, którzy w maju będą mogli podziwiać pierwszą obronę mistrzowskiego pasa przez Brazylijczyka w starciu z popularnym Marcinem Różalskim. Egzotyczny czempion nie ma jednak złudzeń, co do tego po której ze stron szanse będą większe.

Czuję się faworytem. To dlatego, że wiem jak dobrze będę mógł przygotować się do tej walki. Będzie to przygotowanie dłuższe i lepsze niż poprzednio. Na pewno mam doświadczonego i dobrego przeciwnika, ale chcę zachować pas KSW dla siebie, to jest moje dziecko.

Co więcej, Fernando jest przekonany o tym w jaki sposób potoczy się pojedynek, a jeżeli tak to wie jaki będzie wynik:

Analizowałem już Marcina. To zawodnik bardzo doświadczony, ma ponad 37 lat. Walczył też w K-1, ma ogromne doświadczenie. Jest specjalistą w tych tam, gdzie ja niekoniecznie nim jestem ale jednocześnie jestem pewny, że jeśli będziemy walczyli na pięści, to będę w tym lepszy.

Wcześniej, na tej samej gali, odbędzie się pojedynek byłego posiadacza tytułu Karola Bedorfa, który zmierzy się w rewanżu z byłym pretendentem Michałem Kitą. Zwycięzca, jak stwierdził prowadzący, prawdopodobnie stanie przed ponowną szansą walki o tytuł. Na pytanie którego z nich widzi w roli oponenta, jeżeli oczywiście zwycięży z Różalem, odpowiedział:

Jestem zatrudniony przez KSW, ja sobie nie wybieram rywali. Jeżeli Bóg będzie chciał, to przegram z Marcinem Różalskim, natomiast ja zrobię wszystko, żeby pas pozostał w Brazylii.

 

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi