Frank Mir: Środki dopingujące nie czynią zawodników lepszymi

23 Luty 2017
4
Frank Mir: Środki dopingujące nie czynią zawodników lepszymi
foto.: ufc.com

Akurat… powiedzcie to wszystkim ofiarom Vitora Belforta z czasów legalnej kuracji testosteronem. W rozmowie z mmajunkie, aktualnie zawieszony za doping Frank Mir, nie tylko nie zgodził się z metodą z jaką USADA wykryła u niego śladowe ilości sterydów, a nade wszystko ze stwierdzeniem, że środki dopingujące czynią zawodników groźniejszymi.

Myślę, że to nie ma znaczenia. Przez całe życie trenowałem z klubach i spotykałem zawodników, którzy ładowali w siebie doping. Nigdy nie robili na mnie wrażenia. Na pewno wyglądali bardzo dobrze, ale byli w stanie wytrwać od 15 do 20 sekund, zanim całkowicie się wypompowali. Tym samym nie uważam, żeby środki dopingujące pomagały ci jako zawodnikowi. W zastrzykach nie ma techniki. Nie ma jakiś cudownych chemikaliów, które zmienią ludzi w fighterów.

Tymczasem, Mir cały czas stara się o zwolnienie z kontraktu UFC, dzięki czemu będzie mógł wykorzystać ostatnie lata w branży gdzie indziej.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
W. MrozowskiZawodnik32Edward Oncki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Edward Oncki
Gość
Edward Oncki
Offline

Zero komentarzy w temacie… Buuuu Buuuuu czy jakoś tak… To ja się wypowiem.. Podam na swoim przykładzie… Goście na koksie są lepsi fizycznie jeśli mają talent do techniki i predyspozycje fizyczne, to koks robi z nich maszyny do zabijania!!! Trenowałem rożne płaszczyzny: parter, boks, zapasy jako dziecko to pominę to… Nie było mnie przez pół roku na macie z powodów osobistych, ale trenowałem sam nie lekko. Goście którzy wzięli towar (ponad połowa z maty) ciężko im było dorównać fizycznie, więc koks ma zdecydowanie wpływ na wynik. Złapany zawsze będzie miał swoje zdanie… Zanieczyszczone suplementy to bajka… Biorę suple od kilku… Czytaj więcej »

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

To prawda, na towarze typy idą jak burza w walce.