Joanna Jędrzejczyk: „Raz jeszcze dokonam historii w Dallas.”

23 luty 2017
1
Joanna Jędrzejczyk: „Raz jeszcze dokonam historii w Dallas.”

Przed chwilą Joanna Jędrzejczyk oficjalnie zapowiedziała swój pojedynek z Jessicą Andrade na UFC 211, gali której jeszcze chwilę temu zaprzeczała, gdy światło dzienne ujrzały prasowe domniemania co do czasu i terminu.

Jestem bardzo szczęśliwa mogąc ogłosić swoją kolejną walkę. Dokonam historii raz jeszcze, bo będę broniła pasa w Dallas. Historia lubi się powtarzać, wygrałam pas w Dallas i będę go tam broniła po raz piąty. W maju usłyszycie „And Still…” po raz kolejny.

Najpierw premiera biografii 1 marca, później kolejna obrona tytułu 13 maja, a dalej jeszcze wyżej postawione cele:

Jestem najlepszą zawodniczką p4p, ale mam nadzieję być na czele całego rankingu. Mam również nadzieję być pierwszą zawodniczką z dwoma pasami dwóch różnych kategorii wagowych. Oni (rywale) chcą odebrać mi moje marzenia, ale ja się nie poddam bo jestem z Polski.

Zapytana przez fana podczas facebookowej transmisji o niedawny komentarz przyszłej oponentki, odpowiedziała:

Nie słyszałam, żeby Jessica powiedziała że chce mnie znokautować. Miałam z nią zawsze dobre relacje, miałyśmy jednego managera, często się spotykałyśmy. Tutaj nie ma gry, to są często czyste emocje. Mam nadzieję, że nie będzie tam jakiś zawiłości w jej wykonaniu i damy dobrą walkę.

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
vamos
vamos
5 lat temu

Nice

Tagi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x