Justin Willis nowym rywalem Marcina Tybury na UFC 208

02 luty 2017
0
Justin Willis nowym rywalem Marcina Tybury na UFC 208

„Już w porządku mój żołądku”, jak głosi popularne hasło w jednej z reklam. Emocje opanowane, pozostaje czekać do przyszłego weekendu. Wg informacji potwierdzonych przez management Marcina Tybury, ten ma już nowego rywala na UFC 208.

Nowym przeciwnikiem za kontuzjowanego Luisa Henrique, będzie Justin Willis (4-1) z AKA.

Wcześniej udało nam się również porozmawiać z Marcinem Tyburą, który potwierdził, że matchmaker znalazł mu nowego przeciwnika i w dniu jutrzejszym leci już do Nowego Jorku. Choć Polakowi ewidentnie ulżyło, dodał:

Powiedziano mi, że mam lecieć do USA bez względu na wszystko. Teraz wszystko w rękach Komisji Sportowej w Nowym Jorku, bo oni są tam bardzo restrykcyjni i muszą jeszcze udzielić mojemu rywalowi zgody na walkę.

Willis to zawodnik American Kickboxing Academy i jednocześnie debiutant w UFC. Dotychczas zdołał posłać 3 z 4 rywali na deski, a raz wygrał decyzją. Mamy więc typowy przykład, gdy oferta brzmi „dostaniesz od nas szansę, ale w zamian musisz przyjąć wyzwanie na ostatnią chwilę”.

W październiku 2016, Marcin Tybura stracił już jeden pojedynek i przez moment była pewna obawa, że historia powtórzy się zaledwie kilka miesięcy później. Choć walka to walka, ta wygrana nie wniesie w tym momencie dla Polaka zbyt wiele do awansu w drabince wagi ciężkiej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x