Katarzyna Lubońska podpisała kontrakt z Ladies Fight Night, zawalczy kwietniowejna gali w Poznaniu

16 Luty 2017
Katarzyna Lubońska podpisała kontrakt z Ladies Fight Night, zawalczy kwietniowejna gali w Poznaniu

Zawodniczka KSW, Katarzyna Lubońska (4-2) związała się z łódzką organizacją Ladies Fight Night. Zadebiutuje już 8 kwietnia w starciu z Finką, Vuokko Katainen (3-3-1). Gala odbędzie się w Poznaniu.

Cieszymy się, że dzięki dobrej współpracy LFN z KSW, Katarzynę Lubońską będziemy w tym roku oglądać w barwach Ladies Fight Night. Zawodniczka otrzymała roczną zgodę od KSW na współpracę z naszą organizacją. To dobrze rokuje na przyszłość i jesteśmy dumni, że nasz LFN Team powiększył się o tak utalentowaną zawodniczkę MMA.

Lubońska wraca po porażce Dianą Belbitą w klatce KSW. Wcześniej zawodniczka z Piły pokonała przez jednogłośną decyzję Renatę Cseh-Lantos na gali PLMMA 68. Biorąc pod uwagę potencjał zawodniczki jesteśmy przekonani, że walka z fińską przeciwniczką będzie tylko przetarciem przed najważniejszymi pojedynkami w karierze. Jak informuje manager Polki Paweł Kowalik, Katarzyna nadal pozostaje na umowie z Konfrontacją.

Jej rywalka również wraca po przegranej, jednak nie obce są jej międzynarodowe walki. To właśnie Katainen była pierwszym źródłem informacji o starciu, wychodząc przed oficjalny komunikat.

Komentarze