Konferencja prasowa PLMMA i TV Puls już w najbliższy piątek

07 Luty 2017
Konferencja prasowa PLMMA i TV Puls już w najbliższy piątek

Cyfrowy Polsat zaklepany, NC+ zajęta, czas na telewizję naziemną i to chyba największy plus tej wiadomości, bo ogólnodostępna. Już w najbliższy piątek, Telewizja Puls i Profesjonalna Liga zorganizują konferencję prasową, na której padnie ważne ogłoszenie. Jakie? Można się tylko domyślać, bo od zamknięcia Orange Sport, PLMMA konsekwentnie szukała dla siebie nowego domu.

Powołując się na Wikipedię, telewizja Puls od 2006 roku ma nowego właściciela, który zmienił charakter stacji z religijnej, na bardziej pro społeczną. Kolejne zmiany przysporzyły jej spory wzrost, a w konsekwencji pozycję nr 3 w wynikach dziennej oglądalności w grupie widowni komercyjnej 16-49 (6%), wyprzedzając tym samym TVP 1 i TVP 2. Do tego żaden tam sygnał analogowy, bo TV Puls jako pierwsza telewizja naziemna w Polsce, przeszła w pełni na cyfrową jakość obrazu.

Konferencja odbędzie się o godz. 10:30 w Nastula Club Bielany. Oczekujemy dobrych wieści!

Tagi

Komentarze

 • Vald

  I to jest bardzo dobra wiadomość! Super! TV PULS to najlepsza telewizja z jaką mogliby się związać (oczywiście poza Polsatem czy TVN).
  Oby takie osoby jak Szymon Kołecki i Trybson przyciągnęły widzów przed telewizory, a wszystko się uda i PLMMA i TV PULS będą razem się rozwijały.

 • moon

  Będę oglądał

 • boohmacher

  Bardzo dobra wiadomosc. Mam nadzieje, ze beda transmitowali przynajmniej czesc pojedynkow na zywo.