Kontuzjowany Paweł Żelazowski wypadł z walki o pas na FEN 16

16 luty 2017
0
Kontuzjowany Paweł Żelazowski wypadł z walki o pas na FEN 16

Z zapowiadanych przez Pawła Jóźwiaka mistrzowskich pojedynków, o których mowa była podczas ostatniej gali, nie został już nikt. Albo posypały się kontuzje, tudzież zawodnicy mieli inne plany i dokładnie pierwszy przypadek tyczy się również ostatniego z zapowiadanych pretendentów – Pawła Żelazowskiego (9-2), który musiał wycofać się z walki na FEN 16.

Od dzieciństwa miałem pogłębioną lordozę i problem z tym odcinkiem, ale też od dawna nic złego się nie działo. Uszkodziłem kręgosłup na siłowni, gdy robiłem martwy ciąg. Podczas ćwiczenia zakłuło mnie dwa razy ale dopiero gdy wsiadałem po treningu do samochodu, poczułem że będzie problem. Przez ostatnie kilka tygodni dzień w dzień chodziłem na rehabilitację, nastawianie kręgów, zastrzyki. Teraz już jest lepiej, mogę wykonać lekką pracę na worku, ale o żadnych zapasach czy jiu-jitsu nie ma mowy. Nerw cały czas jest naruszony. Na szczęście teraz już samemu potrafię zawiązać własnego buta.

Żelazowski to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników FEN, któremu szansa walki o pas należy się od dawna. W jego miejsce do walki z Kamilem Gniadkiem, wszedł Łukasz Stanek (3-2), ale walka utraciła status mistrzowskiej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x