KSW 39: Ariane Lipski vs Diana Belbita piątą walką o pas na Stadionie Narodowym

13 Luty 2017
KSW 39: Ariane Lipski vs Diana Belbita piątą walką o pas na Stadionie Narodowym

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami na podstawie wypowiedzi Macieja Kawulskiego, federacja zdecydowała się dotrzymać danej obietnicy mimo zmiany planów i dołożyła piąty pojedynek o pas na galę na Stadionie Narodowym, wyróżniając tym samym walczącą Ariane Lipski i Dianę Belbitę.

Lipski (8-3) ma już na koncie dwie rywalki w KSW, które odprawiła szybkimi nokautami. W okolicach weekendu opublikowała informację o przedłużonym kontrakcie z Konfrontacją, co było niemal pewnym zwiastunem, że przy tym rekordzie i umiejętnościach, Brazylijka stanie się ważną postacią dla polskiej organizacji.

Belbita (8-2) zadebiutowała w październiku w Polsce, nie dając żadnych szans utalentowanej Katarzynie Lubońskiej, którą pokonała jednogłośną decyzją. Mimo jednej wygranej w KSW, wydaje się świetną kandydatką do najwyższego trofeum.

Tagi

Komentarze

 • moon

  No i git. Moze wreszcie sie cos ruszy w polskim kobiecym MMA

 • Zawodnik32

  O, no i fajnie. Obie przyjemne, dobrze się je ogląda, jednakże przewagę ma u mnie Ariane i jej będę kibicował.

  • moon

   Fajnie tylko ze „drabinki” zadnej nie zauwazam, Lubonska dostala łomot i nie za bardzo jest tu kogo w przyszlosci zestawiac. KSW musi sie troche porozgladac zeby zbudowac jakąś ekipe zawodniczek bo kilka na krzyż to troche obniża rangę tego pasa.