Maciej Kawulski: Nie zamierzamy podnosić ceny PPV na Stadion Narodowy, ale ostateczna kwota nie zależy od nas

07 Luty 2017
Maciej Kawulski: Nie zamierzamy podnosić ceny PPV na Stadion Narodowy, ale ostateczna kwota nie zależy od nas
foto.: www.facebook.com/maciej.kawulski

Jeszcze więcej niż 9 walk, historyczna rozpiska, rekordowa kwota za produkcję gali… to tylko niektóre z gromkich haseł, jakie regularnie przewijają się w mediach i którymi organizacja KSW konsekwentnie poszerza przepaść pomiędzy nimi a cała resztą promotorów. Czy rekordowe koszty oznaczają rekordową ceną PPV przy majowej gali na Stadionie Narodowym? Nie wg Macieja Kawulskiego, ale należy być przygotowanym na każdą ewentualność.

Nie mamy wpływu i nie mamy takiego prawa, aby samemu decydować o cenie za subskrypcję. Wiele zależy od tego, jaką prowizję doliczą sobie nasi dystrybutorzy/sprzedawcy. My postaramy się utrzymać cenę standardową i nie mamy w planach, aby ją podwyższać. Ostatecznej kwoty nie mogę jednak podać, ponieważ jej nie znam.

Z dobrych wiadomości, cena biletu na Stadion Narodowy to rekordowo niska cena, bo już od 29 zł. To nie koniec, bo wg wczorajszych zapewnień w studio Polsatu, na kibiców czeka jeszcze kilka miłych niespodzianek. Czekamy z niecierpliwością.

Tagi

Komentarze

  • moon

    Wolałbym super 9 walk niz srednie 20. Jest to normalna rozpiska a nie jakas historyczna. Narazie 3 walki niezle to chyba troche malo jak na okreslenie jej mianem historycznej. Mam wrazenie ze Rysiewski Kawulski i Lewandowski nie mieli za bardzo koncepcji na super pojedynki. W mojej ocenie niczym sie nie wyroznia od poprzednich, walki „drabinkowe” tak jak co gale. Jesli chodzi o przychody. Liczac za bilety wezma ze 3 bańki, jeśli 100 tysiecy ludzi kupi PPV to bedzie kolejne 4 bańki jeśli drugie tyle to 8 baniek. ( Nie wiadomo ile moze byc bo ilosc wykupionyuch PPV z poprzednich gal to jest temat tajny przez poufny) Takze mysle ze Kawulski z Lewandowskim nie stracą. Zastanawialem sie zeby sobie pojsc na gale ( historyczna mozna wziac udzial w fajnym evencie w rodzinnym miescie) ale nie ide. Szkoda mi 29 zeta na Jurkowskiego, Różalskiego o pas ( nawet jesli wygra bo fenomen Rodrigueza jest dla mnie poki co watpliwy). PPV juz nie wykupie (wystarczy cztery razy, fajne wieczory za 40 dychy ale wystarczy). Pozostaje sledzenie na zywo na mmanews.pl, i fajne komentarze czytelników live. Mam nadzieje ze KSW zapelni Narodowy i bedzie fajne widowisko.