Mirosław Okniński: „Burneika vs Popek to ustawiona walka.”

27 Luty 2017
Mirosław Okniński: „Burneika vs Popek to ustawiona walka.”

Debiut Roberta Burneiki w MMA w 2012, nie jest tym co spędza mi sen z powiek, ale lata doświadczeń w sporcie i na macie nie dopuszczają do mojej myśli scenariusza, wg którego Marcin Najman mógł przegrać to starcie. Nie wierzył w to również ówczesny trener i narożnik częstochowskiego boksera Mirosław Okniński, który w rozmowie z MMAnews stwierdził, że dzisiejsze ogłoszenie KSW walki Hardkorowego Koksa z Popkiem, z góry ma swój ustalony scenariusz:

Też byłem zainteresowany Robertem Burneiką w kontekście jego występu na PLMMA. Zgłosiłem się do niego, ale stwierdził, że nie interesują go sportowe walki. Powiedział, że on tak nie walczy, woli się dogadać.

Pytanie jednak, kto w tej sytuacji miałby być faworytem włodarzy? Tutaj Mirosław Okniński miał problem, ale po chwili odpowiedział:

Marketingowo, to bardzo dobre zestawienie. KSW bardziej zależy, żeby Popek wygrał. Burneika otrzyma niezłą wypłatę, a po walce może ogłosić, że kończy karierę w MMA.

UFC miało swój „H-Bomb” z Hendo, my mamy „M-Bomb” z Mirosławem Oknińskim w roli głównej. Tymczasem, Profesjonalna Liga jest już na ostatniej prostej do sobotniej PLMMA 72 w Łomiankach.

Tagi

Komentarze

 • M

  Miro ma boleści dupy 🙂

 • Adam EM

  Raczej Burneika odpowiedział: „Sorry Mirek ale 200 000PLN w biletach mi niepotzrebna w stejkach bym przyjął” 😀

  • m

   do biletów dorzuca komplet opon zimowych.

 • boohmacher

  Pewnie Burneika nie chcial sie bic za „grosze” na PLMMA i dal to do zrozumienia Okninskiemu, czym nie zyskal jego sympatii i teraz trener rozpowiada kolejne glupoty.

 • TheKuba

  Zart i kpina psujecie piekno mma. Walkami wieczoru sa juz nie walki sportowe a walki celebrytow tym napedzacie sprzedaz biletow i tylko to sie liczy. Prawdziwi zawodnicy pozostaja w tle i to jest ponizajace.

 • Rafał Duber

  „…A tak nawiasem to niedługo moja gala”

 • Barakun

  Jak dla mnie to zwykłe bóldupienie mirka ze ani jeden ani drugi nie walczy u niego i nie promuje gali które odbywają się w garażach albo piwnicach

  • Radek Olszak

   ostatnia gala byla na Torwarze a nastepna gala Mirka jest w TV Puls ktora jest w każdym domu. Mało :)_?