Oli Thompson chce wyrównać rachunki z Mariuszem Pudzianowskim na Stadionie Narodowym

05 Luty 2017
Oli Thompson chce wyrównać rachunki z Mariuszem Pudzianowskim na Stadionie Narodowym
foto.: kswmma.com

Tak wiele różnych informacji a tak niewiele jeszcze konkretów w przypadku rywali dla najważniejszych uczestników majowej gali KSW. Tymczasem, w rozmowie z naszym portalem Oli Thompson (17-9) zaproponował wyjaśnić niezrozumiały dla niego wynik z 2014 roku, kiedy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim.

To będzie duża i niezasłużona szansa dla Pudziana.

Wynik wspomnianej walki na KSW 27, rzeczywiście wywołał nieco emocji wśród kibiców, ale sędziowie punktowi byli wówczas jednogłośni. Zasada w takich przypadkach jest prosta… jeżeli chcesz rewanżu z lokalną gwiazdą na lokalnym show, musisz wygrać! Z tego samego założenia wychodzili wielokrotnie włodarze polskiej federacji.

Za niecałe dwa tygodnie, Brytyjczyka czeka jednak inne duże starcie, bo na gali Bellator 172 gdzie zmierzy się z Cheickem Kongo.

Tagi

Komentarze

  • Zawodnik32

    Jeżeli Oli przegra z Kongo, a duże prawdopodobieństwo jest, że przegra to raczej go nie zobaczymy na Narodowym. Ale ja Oliego w KSW bym jeszcze pooglądał.

  • moon

    Mogloby to byc fajne starcie, Oli wygral rok temu z obecnym mistrzem KSW Rodriguezem, Pudzianowski poltora roku temu wygral z Olim. Jednak jako starcie na Narodowym chyba nie za bardzo, chociaz patrzac na bardzo sredni rozklad jazdy w „Collosseum” wszystko jest mozliwe.