Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 104

05 luty 2017
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 104

Podsumowanie UFC Fight Night 104, zaczynamy od pierwszych emocji wyrażonych w słowach zwycięzców gali w Houston.

Jessica Andrade:

Musze podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie podczas kariery. Wiedziałam, że mogę sprowadzić walkę do parteru, gdzie miałabym łatwiej, ale chciałam się upewnić że zasługuję na pas Invicty. Teraz jestem w końcu niekoronowaną mistrzynią Invicty po wygranej z mistrzynią i idę po pas UFC, dlatego Joanno szykuj się.

To moja druga walka w Teksasie, druga wygrana i doceniam całe wsparcie. Wiedziałam, że moja rywalka sprawi opór w walce i dlatego musiała pracować sporo nad uderzeniami na korpus. Dzięki temu było łatwiej, ale Angela cały czas była bardzo twarda.

Marcel Fortuna:

UFC zaoferowało mi tę walkę na 2 tygodnie przed. To była moja szansa dostania się do federacji, więc przyjąłem ją bez wahania, przygotowałem dobrą strategię, udało się i jestem bardzo zadowolony.

Czułem, że moje proste i wysokie sierpy działały na początku rundy, więc po prostu kontynuowałem to. Teraz na pewno wrócę do swojej kategorii wagowej, to po prostu była oferta na 2 tygodnie przed.

Volkan Oezdemir:

Walka to ciężki kawałek chleba, OSP sprawił mi cholernie ciężkie wyzwanie. Przyjechałem tu z myślą o wszystkich w domu, których spotkałem po drodze, którzy dali mi siłę, moi trenerzy, rodzina. Od pewnego czasu trenuję w Blackzillians. To wszystko sprawiło, że jestem tym kim jestem i dzisiaj zdobyłem pierwsze zwycięstwo dla UFC.

Dostałem wiadomość o walce 2 tygodnie przed, miałem walczyć w wadze ciężkiej. Ostatecznie ścinałem wagę i było ciężko. OSP to dotychczas mój najtwardszy rywal, gratuluję mu.

James Vick:

Jestem bardzo szczęśliwy, byłem trochę przesadnie spokojny, mój narożnik podpowiadał mi żebym nacisnął spust. Wiedziałem, że mój rywal nie ma na tyle gazu, żeby przyśpieszył tempo. Jego jedyną szansą była pojedyncza bomba w stylu sierpa czy coś w tym stylu, dlatego byłem przesadnie spokojny.

To mój flagowy ruch, latające kopnięcie jak z gry video. Duszenie to tak samo moja technika, mam tak wiele ataków na szyję, tysiące powtórzeń. Zrobiłem chyba z 10 tysięcy powtórzeń tej techniki, chodzę do najlepszych szkół BJJ. Moje jiu jitsu, uderzenia i zapasy… ludzie myślą, że łatwo mnie obalić a widziałeś jak łatwo i szybko wstałem na nogi.

UFC, chcę walczyć na majowej gali w Dallas. To mój stan, to moi ludzie. To tylko kilkanaście minut drogi ode mnie. Hej, chcę bonus 50 tysięcy, to było poddanie wieczoru.

Felice Herrig:

Wydaje mi się, że ludzie zapomnieli o mojej stójce nazywając mnie grapplerem a ja przecież byłam 4 krotną mistrzynią kick boxingu. Ludzie zapomnieli, bo widzieli mnie w oktagonie głównie w parterze. Wczoraj była 25 rocznica śmierci mojego brata i walczyłam właśnie dla niego, próbując całe życie być coraz lepszym człowiekiem.

Przez tyle lat, im bardziej byłam zdyscyplinowana, byłem coraz mocniej wypalona. Byłem przetrenowana, więc po przegranej z VanZant sięgnęłam dna. Zaczęłam współpracować z lekarzem, bo nie czułam już swojego ciała. Wreszcie mogę się pokazać taką jaką jestem. Widzicie teraz ewolucję i nową Felice.

Hej VanZant, nie walczyłaś z prawdziwą mną lecz z kimś innym, kto leży na ziemi i pozwala być workiem do obijania. Chcę walczyć z nią lub Michelle Waterson.

Chan Sung Jung:

Zdecydowanie czułem różnicę od sparringów i zrozumiałem, że to jest prawdziwa walka, to jest oktagon.

Nie, nie pamiętam momentu w którym Dennis zranił mnie w 1 rundzie. Przez ten cały czas w przerwie od startów, mnóstwo trenowałem, zwłaszcza nad zapasami i praca nóg, choć to ostatnie nie zadziałało zbyt dobrze.

Nie spodziewałem się tego nokautu, to się po prostu nagle stało. Dziękuję wszystkim, dzięki którym mogłem tu być. Sytuacja w Korei nie jest najlepsza, morale ludzi podupada, ale życzę wszystkim żeby żyli w harmonii i trzymali się mocno.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x