Przemysław Mysiala vs Vinny Magalhaes i inne pojedynki dodane do ACB 54 w Manchesterze

01 Luty 2017
Przemysław Mysiala vs Vinny Magalhaes i inne pojedynki dodane do ACB 54 w Manchesterze

Tylko pomyślcie o całym tym doświadczeniu, które 11 marca zjedzie się do Manchesteru. Mistrzowie, byli mistrzowie, weterani a wśród nich Przemysław Mysiala i Vinny Magalhaes. Obaj przetarci na matach całego świata, bliżej końca kariery, ale wciąż bardzo niebezpieczni również dlatego, że byli blisko skończenia z zawodowym sportem, ale nigdy nie powiedzieli sobie ostatecznie „dość”.

34-letni Mysiala ma już trzydzieści zawodowych pojedynków i kolejna wygrana, gdzie nie przegrał żadnego z ostatnich pięciu pojedynków, mogłaby mu dodać solidnego wiatru w żagle. Jeszcze niedawno, Vinny (14-8) przeszedł szybki kurs re-motywacji, bo gdy po WSOF 33 ogłosił koniec kariery, zaledwie 2 miesiące później podpisał kontrakt z ACB.

Do karty dodano również świetnie rokujące starcie Saul Rogers (12-1) vs Pat „Bam Bam” Healy (30-23) oraz Dean Garnett (7-0) vs Michael Tobin (12-0), gdzie ten drugi w catchweight na 140 funtów.

Komentarze

  • boohmacher

    Ciezka walka dla Mysialy i dla wlodarzy FENu. Jesli wygra to pewnie ACB bedzie chcialo go zatrudnic kolejny raz, a i moze KSW sie skusi.