Sam Alvey chce walczyć z Krzysztofem Jotko na marcowej UFC w Brazylii

02 Luty 2017
Sam Alvey chce walczyć z Krzysztofem Jotko na marcowej UFC w Brazylii
foto.: ufc.com

W niedawnym podcaście „MMA Latest”, Sam Alvey (30-8) wyjawił swoje nadzieje na kolejnego rywala. „Uśmiechnięty” Amerykanin jest co prawda świeżo po jednogłośnym zwycięstwie z Natem Marquardtem, gdzie korzystając z okazji, wyzwał Jacka Marshmana, ale jego oczy tak naprawdę są już skierowane w stronę Polski.

Nie wiem czy wymawiam jego imię poprawnie. Nie mam pojęcia czy to było miękkie „J” czy nie, bo nie chcę być tym gościem, który wywołuje kogoś i nawet nie zna jego dobrze jego imienia. Zmierzę się z kimkolwiek, kiedykolwiek. Jotko byłby dużym wyzwaniem. Jest w rankingu na 13 lub 14 pozycji, pokonał Thalesa Leitesa, dosłownie go zniszczył. Obaj mamy podobną ilość nokautów. Ja mam więcej zwycięstw w UFC, ale to mogłaby być zabawna walka. Gdybym miał wtedy sekundę więcej do namysłu, wyzwałbym właśnie Jotko.

Jeżeli wszystko pójdzie po jego myśli, Alvey ma nadzieję, że kolejne wyzwanie – kimkolwiek będzie rywal – nadejdzie 11 marca na UFC w brazylijskiej Fortalezie, gdzie póki co ogłoszono oficjalnie dopiero siedem pojedynków. Krzysztof Jotko (19-1) już od listopada czeka na kolejnego rywala, więc albo już coś jest na rzeczy, albo niebawem powinniśmy usłyszeć coś więcej po tym, jak potrzebował odpoczynku i odrzucił styczniowe starcie z Timem Boetschem.

Komentarze