Alexandru Lungu rzuca wyzwanie wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu

09 Luty 2017

Otoczka Stadionu Narodowego, wyzwala w sportowcach najlepsze emocje a przy ogromie wyzwań jakie spadają na Mariusza Pudzianowskiego, były strongman chyba mógłby śmiało zbierać oferty typu „kto da więcej”.

Do śmietanki, która chce walczyć z Pudzianem, dołączył właśnie Alexandru „Sandu” Lungu (14-4) i w sumie, ten „rumuński czołg” o wadze 155 kilogramów, ma potencjał. Lungu nie ograniczył się również do słownego wyzwania, ale nakręcił dla Mariusza film z dedykacją.

Niech Was nie zmyli również wiek 42 lata (red. Mariusz 40 lat), bo Alexandru wszystkie 14 zwycięstw odniósł przed regulaminowym czasem i przeszukując jego rekord, natraficie na kilka perełek jak Tom Erikson czy Mighty Mo. Swój zawodowy debiut stoczył w legendarnym Pride FC!

To ostatnie dzięki pomocy Pawła Nastuli, który przetarł dla niego szlaki. A to również dlatego, że jako judoka Lungu wygrał Igrzyska Olimpijskie w juniorach. Na koncie ma również sporo pojedynków kick bokserskich, a na co dzień jest trenerem, m. in. Diany Belbity, która w październiku świetnie zadebiutowała w KSW.

Komentarze