Alexandru Lungu rzuca wyzwanie wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu

09 Luty 2017

Otoczka Stadionu Narodowego, wyzwala w sportowcach najlepsze emocje a przy ogromie wyzwań jakie spadają na Mariusza Pudzianowskiego, były strongman chyba mógłby śmiało zbierać oferty typu „kto da więcej”.

Do śmietanki, która chce walczyć z Pudzianem, dołączył właśnie Alexandru „Sandu” Lungu (14-4) i w sumie, ten „rumuński czołg” o wadze 155 kilogramów, ma potencjał. Lungu nie ograniczył się również do słownego wyzwania, ale nakręcił dla Mariusza film z dedykacją.

Niech Was nie zmyli również wiek 42 lata (red. Mariusz 40 lat), bo Alexandru wszystkie 14 zwycięstw odniósł przed regulaminowym czasem i przeszukując jego rekord, natraficie na kilka perełek jak Tom Erikson czy Mighty Mo. Swój zawodowy debiut stoczył w legendarnym Pride FC!

To ostatnie dzięki pomocy Pawła Nastuli, który przetarł dla niego szlaki. A to również dlatego, że jako judoka Lungu wygrał Igrzyska Olimpijskie w juniorach. Na koncie ma również sporo pojedynków kick bokserskich, a na co dzień jest trenerem, m. in. Diany Belbity, która w październiku świetnie zadebiutowała w KSW.

Komentarze

 • boohmacher

  Teoretycznie KSW mogloby sie nim zainteresowac bo gosc jest naprawde wielki i niedzielnym fanom takie starcie mogloby sie spodobac. Z drugiej strony Lungu przegral z Wlazlo i Czerwinskim przez TKO, czyli pewnie i Pudzian szybko by go ubil. Wydaje mi sie ze Pudzien dostanie Bedorfa lub Fedora. Tyle sie o tych starciach mowilo, a z racji wieku Mariusza jak nie teraz to nigdy.

 • Vald

  Najlepszym rywalem dla Pudziana jest Karol Bedorf.
  Alexandru Lungu byłby idealnym rywalem dla Tyberiusza Kowalczyka na tej mniejszej, studyjnej gali KSW. Trzeba powoli budować nową gwiazdę, bo Pudzian zaraz idzie na emeryturkę, a Tyberian może godnie go zastąpić.

 • moon

  Mnie sie wydaje ze Pudzian dostanie Bedorfa