Slugfest 10: Skarżyński vs Bojanowski, Walczak vs Stawowy i Mendlewski vs Gmerek dodani do rozpiski

13 luty 2017
0
Slugfest 10: Skarżyński vs Bojanowski, Walczak vs Stawowy i Mendlewski vs Gmerek dodani do rozpiski

Jubileuszowa dziesiąta Slugfest w Murowanej Goślinie, doczekała się trzech pełnych pojedynków. Organizatorzy tradycyjnie stawiają przede wszystkim na lokalne wątki i mnóstwo sportowych emocji. Nie inaczej będzie tym razem.

Na początek sprawdzony w boju Damian Skarżyński (4-2), który 11 marca zmierzy się z Łukaszem Bojanowskim (3-2) z Kwidzyna. Obaj mają spore doświadczenie w sportach uderzanych, ale nie obce są im również wyszukane techniki parterowe.  Dla Bojanowskiego będzie to powrót do zawodowego MMA po ponad 2 letniej przerwie, gdzie w międzyczasie szlifował umiejętności w turniejach na zasadach K-1.

Tym co ma budzić szerokie spektrum emocji wg włodarzy, jest kolejny strongman – Artur Walczak (0-0), który wie już, że przyjdzie mu zadebiutować w MMA z Filipem Stawowym (0-0). O walecznych umiejętnościach obojga, nie wiemy praktycznie nic ale w tym starciu chyba nie o to chodzi.

A propos debiutów, po raz czwarty w klatce Slugfest, ale pierwszy raz jako zawodowiec, zaprezentuje się Krzysztof Mendlewski (0-0), który póki co dwukrotnie triumfował przez decyzję. Po drugiej stronie stanie Bartosz Gmerek (0-1), który w czerwcu przegrał przez duszenie zawodowy debiut.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x