Sonnen: Tito Ortiz poddał się werbalnie, chcę rewanżu

25 luty 2017
0
Sonnen: Tito Ortiz poddał się werbalnie, chcę rewanżu
foto.: Bellator MMA

Wszyscy wiedzieli o niezliczonych urazach odcinka szyjnego i kręgosłupa Tito Ortiza, dlatego kwestią czasu było kiedy Chael Sonnen próbuje złapać go w jakąś dźwignię. Gdy okazja pojawiła się na samym początku walki, pojawiło się pytanie czy „Bad Boy” z Huntington wytrzyma. Udało mu się przetrwać, a chwilę później obrócić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Takiego zwrotu akcji jednak się nie spodziewaliśmy, bo kilka tygodni później Sonnen stwierdził, że walka zakończyła się wcześniej i to on był prawdziwym zwycięzcą.

Tito poddał się w tej walce. Słyszałem jak Tito poddał się werbalnie i nigdy nie powiedziałem o tym nawet słowa, czy to prywatnie, na konferencji prasowej czy też mediom. Gdy przegrywasz, musisz przyjąć przegraną na klatę. To nie jest poddanie, jeżeli sędzia nie nazwie tego poddaniem, tym samym Tito nie został poddany. Myślałem, że się poddał więc puściłem dźwignię. Minutę i pięć sekund później odszedł z MMA. Nie było już powodu by opowiedzieć prawdziwą historię.

Długo nie trzeba było czekać na ripostę:

Po stronie wersji Ortiza, stanął również sędzia John McCarthy, który stwierdził, iż „Sonnen prawdopodobnie nasłuchiwał tego wieczoru na zupełnie innej częstotliwości niż reszta świata.”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x