Spartan Fight 7: Paweł Hadaś zawalczy z Johnem Palaiologosem na gali w Chorzowie

17 Luty 2017
Spartan Fight 7: Paweł Hadaś zawalczy z Johnem Palaiologosem na gali w Chorzowie

Organizacja Spartan Fight ogłosiła rywala, z którym Paweł Hadaś (7-1) zmierzy się na gali Spartan Fight 7. Przeciwnikiem będzie Ioannis Palaiologos (12-6), a do starcia dojdzie 1 kwietnia w Chorzowie. Hadaś zrezygnował z walki o pas na gali FEN 16 w Warszawie, decydując się na podpisanie kontraktu ze śląską organizacją.

Grek wygrał 10 z 12 pojedynków przed czasem. 29-latek w zeszłym roku pokonał Niko Puhakkę. „Grecki Cesarz” wywodzi się z boksu i to głównie w płaszczyźnie stójkowej stara się toczyć swoje boje. W ostatnim pojedynku został zastopowany przez Jonatana Westina na gali BOB – Battle of Botnia 2016. Jedno jest pewne, Grek słynący z bezkompromisowego stylu walki, na pewno nie będzie chciał pozostawić decyzji w rękach sędziów.

Paweł Hadaś zawodową karierę rozpoczął od porażki z Hubertem Lechem. Od tego czasu zanotował siedem zwycięstw z rzędu. W 2016 roku zanotował dwa ważne zwycięstwa w ringu FEN. W styczniu poddał Aleksandra Rychlika. W październiku również przez poddanie odklepał Pawła Brandysa. Hadaś wielokrotnie udowadniał, że należy do czołówki kategorii średniej w Polsce. Jeśli będzie wygrywał kolejne starcia, to niebawem może zawitać do największej organizacji na świecie – UFC.

Komentarze

  • Don_Mike

    Dlaczego nie z Piechotą? Możesz się Wojtku dowiedzieć czy taka walka jest planowana? Szczerze liczyłem na zestawienie Hadasia z „Imadłem”. To mogłaby być polska walka roku.

  • sw

    Też miałem nadzieję na walkę Hadasia z Oskarem Piechotą, ale pewnie ich menedżerowie nie chcą takiej walki, bo obydwaj mają realne szanse w najbliższym czasie na UFC, a ich walka odsunęła by jednego angaż w UFC w czasie, ale szkoda mimo to, że Hadaś nie walczy chociażby z Goranem Rejlicem albo Nikos Sokolisem, którzy mają ważne kontrakty z Spartan Fight.