Spartan Fight 7: Starcie Marcina Mazurka z Tomaszem Jakubcem w przygotowaniu

21 Luty 2017
Spartan Fight 7: Starcie Marcina Mazurka z Tomaszem Jakubcem w przygotowaniu

Jeszcze nieoficjalnie, ale wg naszych źródeł Tomasz Jakubiec (7-2) poznał wstępnie nazwisko przeciwnika z jakim zmierzy się 1 kwietnia w Chorzowie. Wg oryginalnego planu w zamiarze był inny rywal, ale plany w MMA lubią się zmieniać (red. kontuzje) i teraz pojawiła się postać Marcina Mazurka (5-4).

To bardzo ciekawe zestawienie, biorąc pod uwagę październikową przegraną mocnego Kamila Roszaka z Berserkers Team i świadomość, że jego klubowy kolega będzie mógł teraz załatwić niedokończony interes. Tomasz jest coraz groźniejszy z każdym pojedynkiem, ale to samo tyczy się Marcina, który po serii przegranych ma już pięć zwycięstw z rzędu.

Komentarze

 • Don_Mike

  Na stronie Spartana jeszcze nie ma informacji o tej walce, ale jeśli faktycznie taka walka będzie to fajne zestawienie. Jakubiec się niesamowicie rozwinął, a Mazurek ma 5 wygranych z rzędu.

  • W. Mrozowski

   No ale to pierwszy raz, że nie ma oficjalnego info a jest u nas? Poza tym napisałem „Jeszcze nieoficjalnie”

   • Don_Mike

    Skąd Ty bierzesz te informacje? 😀 Ja znam kilka osób, które są bardzo blisko federacji, ale o tej walce np nie wiedziałem.

    • W. Mrozowski

     Pierwsza zasada, zawsze chronić źródła. Choćby bili i przypalali, grozili. Chyba, że zapłacą 😉 10 lat w branży jest kluczem do twojego pytania.