Antoni Chmielewski przymierzany do Łukasza Bieńkowskiego na KSW 38

22 Marzec 2017
Antoni Chmielewski przymierzany do Łukasza Bieńkowskiego na KSW 38

Ostatni kawałek układanki przed KSW 38 zostanie niebawem oficjalnie odkryty, bo do gali „Live in studio” pozostało już tylko nieco ponad dwa tygodnie. Tymczasem, jak udało nam się ustalić, rywalem Łukasza Bieńkowskiego (4-1) prawdopodobnie będzie Antoni Chmielewski (32-15).

Antoni to najbardziej doświadczony pod względem ilości pojedynków fighter z Polski, a Łukasz nie będzie pierwszym silnie uderzającym fighterem z dobrą obroną przed obaleniami, który spróbuje pójść po jego skalp.Niejednokrotnie już pokazał, że wyrobione przez lata odruchy, potrafią przeważyć o wyniku.

O przebiegu tego pojedynku zadecyduje więc nie tylko doświadczenie, które będzie po stronie Chmielewskiego, ale również dyspozycja „polskiego Wanderleia”, który od czasu wygranego debiutu KSW w 2015, spędził półtora roku poza okrągłą klatką, nękany złym stanem zdrowia.

Warszawa kontra Legionowo? Z chęcią zobaczymy takie starcie.

Tagi

Komentarze

 • boohmacher

  Z checia takie starie bym zobaczyl. Ciekawe jak zaprezentuje sie Bienkowski po tak dlugiej przerwie.

  • W. Mrozowski

   Starcie na pewno wzbudzi sporo emocji… przed telewizorami 😉

   • moon

    Antonio jako weteran polskiego MMA jest swietnym przeciwnikiem dla kazdego zawodnika. Przegrac z nim to nie wstyd, pokonanie takiego fightera w rekordzie znaczy duzo. Dobre zestawienie niezaleznie od wyniku.

 • Zawodnik32

  Bieńkowski ogarnąłby Chmielewskiego.