Conor McGregor wyraźnie zainteresowany trylogią z Natem Diazem

28 Marzec 2017
Conor McGregor wyraźnie zainteresowany trylogią z Natem Diazem
foto.: ufc.com

Historyczny pojedynek, potrzebuje historycznego wstępu, a ten w przypadku „McGregor vs Floyd” ma swój osobny rozdział, który od kilku miesięcy rozgrywa się dzięki mediom i trochę jeszcze potrwa.

Tymczasem, w obliczu zamieszania jakie spowodował Khabib Nurmagomedov zatrzymując bieg wydarzeń w wadze lekkiej, Conor obmyśla już kolejny krok MMA, w którym tak jak w przypadku braku obrony pasa wagi piórkowej, mógłby mieć podobny scenariusz w dywizji 155 funtów.

This is an amazing video of an amazing chapter in my career! This is a brutal business! Some have it. Most don't. I look forward to the trilogy fight down the road. It was a hell of a fight! Enjoy 👊

Opublikowany przez Conor McGregor na 27 marca 2017

 

Irlandczyk dał tym samym do zrozumienia, że jest zainteresowany trylogią z Natem Diazem, która do tej pory ma swój rezultat 1:1 z delikatną przewagą dla Nate’a, który pierwszą walkę zakończył duszeniem przed czasem.

Patrząc na nową strategię kasowych pojedynków, nowi włodarze UFC mogą być zainteresowani takim obrotem sytuacji. Z drugiej strony w kolejce jest oczekujący Tony Ferguson, który po wpadce z wagą jego niedoszłego rywala, mentalnie nastawił się już jak do walki o mistrzostwo.

Komentarze

>><<
ZamknijX