Dana White: „Walka McGregor vs. Mayweather będzie miała miejsce.”

16 Marzec 2017
0
Dana White: „Walka McGregor vs. Mayweather będzie miała miejsce.”

Wyobraźcie sobie to zdziwienie, gdy jeden z dobrze znanych promotorów w kraju dał naszej redakcji do zrozumienia, że jako organizator MMA, może mówić i dowolnie manipulować faktami. To samo zaskoczenie wróciło, gdy po miesiącach nieudanych negocjacji, później zaprzeczaniu walki „McGregor vs. Mayweather”, Dana White ponownie zmienił swoje stanowisko na łamach programu Conana O’Briena:

Myślę, że ta walka się odbędzie. Uważam, że to będą ciężkie negocjacje, ponieważ najwyraźniej w całość jest zaangażowane ego wielu osób, a to zawsze utrudnia sprawę. Z drugiej strony, jest w to zaangażowanych tak mnóstwo pieniędzy. Po prostu nie widzę jak to miałoby się nie odbyć.

Wg ostatnich raportów, w Las Vegas ponoć wynajęto już nawet halę z terminem 10 czerwca. Pochodzenie tej informacji, nie jest jednak znane. Floyd już przyznał, że kończy sportową emeryturę, ale nie wyjdzie za mniej niż 9 cyfrową sumę. Irlandczyk również nie zamierza zadowolić się mniejszym kawałkiem ciasta i mamy to wrażenie, że w tym rozdaniu to on dzierży lepsze karty ze względu na właściwy moment jego kariery.

Tam gdzie wielu stawia boksera w oczywistej roli faworyta tego starcia, Dana tradycyjnie wykorzystał swój promotorski dar przekonywania:

Conor jest leworęczny, a Mayweather zawsze miał problemy z mańkutami. Conor uderza mocno, a kiedy trafia, jego rywale padają. Floyd go nie znokautuje, to pewne. Nie mówię, że McGregor zwycięży bokserski pojedynek, ale całość czyni bardzo interesującym.

Show must go on…

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi