Jorge Masvidal: UFC użyło mnie, żebym zajął się zawodnikami, których oni nie lubią

07 Marzec 2017
0
Jorge Masvidal: UFC użyło mnie, żebym zajął się zawodnikami, których oni nie lubią
foto.: mmajunkie.com

Jorge Masvidal (32-11) poświęca zdecydowanie mnóstwo czasu na przemyślenia, a te doprowadziły go do zaskakującego odkrycia w związku z jego kolejnymi rywalami:

Jeszcze do niedawna UFC mnie nie lubiło, ale doszli do jednego wniosku. Mogą użyć mnie, żebym wykosił wszystkich tych gości, których oni nie lubią. Jestem więc tutaj i zrobię to co mam w zwyczaju. Będę szedł przed siebie. Trochę mi zajęło, aby do tego dojść. Są pewni zawodnicy, których oni nie lubią w miejscu w którym akurat są. Hej, ale mamy tutaj egzekutora, który zepchnie ich z kolejki. Jeżeli mówisz językiem matematyki, to zrozumiesz.

Jego następnym rywalem jest Demian Maia, który dzierży obecnie pałeczkę lidera na drodze po pas, o którym Jorge powiedział w programie The MMA Hour:

Szanuję Demiana za przyjęcie walki ale… teraz mogę powiedzieć po podpisaniu umowy, że nie powinien był tego robić. Dziękuję i doceniam, że dałeś mi szansę, ale lepiej było odmówić.

Pokonałem w stójce Donalda Cerrone, jednego z najlepszych stójkowiczów w dywizji, a wygrana z fenomenem parteru pokaże, jak bardzo jestem przekrojowym fighterem.

Na pytanie, czy zwycięstwo z pretendentem nr 1, postawi go w tej samej pozycji, odpowiedział:

Tego mi nie powiedzieli, ale to moje przypuszczenia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o