Khabib Nurmagomedov stracił pół miliona $ za niedoszłą walkę na UFC 209

07 Marzec 2017
Khabib Nurmagomedov stracił pół miliona $ za niedoszłą walkę na UFC 209

Khabib Nurmagomedov stracił w weekend nie tylko możliwość stoczenia póki co największej walki w dotychczasowej karierze, ale przepuścił również okazję, aby zarobić gwarantowane pół miliona dolarów za starcie z Tonym Fergusonem. Jak podaje dalej amerykański ESPN, jego rywal miał zagwarantowane 250 tysięcy $ za walkę (red. które otrzymał) i kolejne tyle za wygraną.

Sam Khabib wystosował oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił wszystkich tych, których zawiódł. We wczorajszym The MMA hour, manager zawodnika zdradził kulisy jego niedyspozycji zdrowotnej, wskazując na ból, który pojawił się w nocy przed dniem ważenia. Gdy po wielu godzinach udało się w miarę opanować sytuację, kolejne kroplówki nawodniły go do takiego stopnia, że nie było mowy o zbiciu wagi do wymaganego limitu.

Wstępnie mówi się o dacie majowej, jeszcze przed Ramadanem, ale Ferguson już rozpoczął kampanię na rzecz walki z Conorem McGregorem i na pewno łatwo nie odpuści tej szansy. Jak twierdzi, wypełnił wszystkie należące do niego obowiązki i czas na najważniejsze trofeum.

Tagi

Komentarze