KSW 39: Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk na Stadionie Narodowym

06 Marzec 2017
KSW 39: Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk na Stadionie Narodowym

Włodarze Konfrontacji skorzystali z najlepszego możliwego rozwiązania, które dawno temu podpowiedział były pracodawca Tyberiusza Kowalczyka, zestawiając strongmana FEN ze strongmanem KSW Mariuszem Pudzianowskim na majową galę na Stadionie Narodowym.

Ten pojedynek dla Pudzianowskiego (10-5)  jest nie tylko interesujący, ale również ciekawy sportowo spośród opcji dostępnych dla niego aktualnie na polskim rynku. W grudniu Mariusz zdołał odbić się po dwóch porażkach z rzędu, a ostatnio były siłacz samemu przyznał w jednym z wywiadów, że bardzo odpowiada mu majowy scenariusz.

Niepokonany w MMA Kowalczyk (3-0), jeszcze niedawno walczył pod banderą FEN ale niespodziewanie ogłosił, że kończy współpracę z byłym pracodawcą. Ten z kolei zapowiedział, że Tyberiusz nadal jest ich fighterem, wyczuwając iż zawodnik może chcieć szukać okazji poza klatkoringiem i miał rację. Analogicznie do sytuacji Romana Szymańskiego, powinniśmy spodziewać się oficjalnej reakcji FEN, choć to nieistotne dla nas fanów, bo do tego czasu zdążymy już poznać wynik tego starcia.

Tagi

Komentarze