KSW 39: Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk na Stadionie Narodowym

06 Marzec 2017
KSW 39: Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk na Stadionie Narodowym

Włodarze Konfrontacji skorzystali z najlepszego możliwego rozwiązania, które dawno temu podpowiedział były pracodawca Tyberiusza Kowalczyka, zestawiając strongmana FEN ze strongmanem KSW Mariuszem Pudzianowskim na majową galę na Stadionie Narodowym.

Ten pojedynek dla Pudzianowskiego (10-5)  jest nie tylko interesujący, ale również ciekawy sportowo spośród opcji dostępnych dla niego aktualnie na polskim rynku. W grudniu Mariusz zdołał odbić się po dwóch porażkach z rzędu, a ostatnio były siłacz samemu przyznał w jednym z wywiadów, że bardzo odpowiada mu majowy scenariusz.

Niepokonany w MMA Kowalczyk (3-0), jeszcze niedawno walczył pod banderą FEN ale niespodziewanie ogłosił, że kończy współpracę z byłym pracodawcą. Ten z kolei zapowiedział, że Tyberiusz nadal jest ich fighterem, wyczuwając iż zawodnik może chcieć szukać okazji poza klatkoringiem i miał rację. Analogicznie do sytuacji Romana Szymańskiego, powinniśmy spodziewać się oficjalnej reakcji FEN, choć to nieistotne dla nas fanów, bo do tego czasu zdążymy już poznać wynik tego starcia.

Tagi

Komentarze

 • moon

  Fajne zestawienie, troche swiezej krwi w kategorii, a nóż Kowalczyk wystrzeli jak petarda i zamieni miejsce Pudzianowskiego?.. kto wie. Tyberiusz wydaje sie byc w porzadku kolesiem wiec zycze mu wygranej w tej walce.

 • Zawodnik32

  Pewne jest jedno. Tanio skóry nie sprzeda.

 • Martin Zlasu

  A juz sie balem ze Lungu i skonczy sie jak z Buterbeanem.Tyberiusz nie ustepuje Mariuszowi sila, wchodzi w wymiany no i jest zajebiscie sympatyczny. Jedyne co sie obawiam to ze jak Tyberiusz rozkreci swoj mlynek to Mariusz bedzie chcial na nim przelezec jak na Oli. I wtedy beda komentarze w studiu….absolutna dominacja Pudzianowskiego itd, itp;-)

 • W. Mrozowski

  Paweł Jóźwiak polubił newsa. Ban dla redakcji prawie przełamany 🙂

 • Zawodnik32

  Jaram się tą walką jak FEN pozwem ;]

  • moon

   Ja sie jaram jak Sawicki bojowym nastrojem w starciu z prokuratorem 😉

 • 111

  Pudziana w stójce czeka łomot życia

 • qwe

  Mariusz chyba ma już dość i chce tylko odbębnić do końca kontrakt. Popek wyzwaniem nie był, ten też taki prawie debiutant. Emocji to we mnie nie wywoła więcej niż przejazd śmieciarki pod domem.