KSW 39: Mateusz Gamrot zaprasza Normana Parke z otwartymi ramionami

02 Marzec 2017
KSW 39: Mateusz Gamrot zaprasza Normana Parke z otwartymi ramionami
foto.: kswmma.com

Już pisząc artykuł o sportowym wyzwaniu rzuconym przez Normana Parke w kierunku Mateusza Gamrota, miałem dziwne przeczucie przy ostatnim akapicie o przekroczony  przez Brytyjczyka limicie wagowym na ostatniej BAMMA 28 i rzeczywiście. Już niemal w pierwszym zdaniu, polski mistrz KSW zaakceptował wyzwanie, ale jednocześnie zwrócił uwagę na ten sam fakt:

Hey Norman Parke! Jeden warunek to zrób wagę. Przestań gadać i zacznij trenować. Będę Cię strasznie mocno bił. 27 maja będę gotowy na każdego!!

W takiej sytuacji, grzechem byłoby nie skorzystać z historii, która napisała się włodarzom Konfrontacji tuż pod ich nosami. W rozmowie z Polsat Sport, Gamrot pociągnął wątek i zaprosił Brytyjczyka do tanga:

Z takiego przeciwnika byłbym jak najbardziej zadowolony. Parke jest bardzo bitnym zawodnikiem, a dodatkowo walczy z odwrotnej pozycji. Ja bardzo lubię mańkutów. On cały czas idzie do przodu, bije, kopie i szuka wymian. Zrobiłbym wszystko, żeby udowodnić moją wyższość i po prostu go zdeklasować. Zapraszam go do walki z otwartymi ramionami!

Co sądzicie o takim zestawieniu?

Tagi

Komentarze

  • Zawodnik32

    Mateuszu: UFC też chętnie z tobą zatańczy.

  • Impetus

    Znam Parka i wiem ze raczej niedotrzyma kroku w tym zestawieniu ,dobra walka marketingowa dla ksw jesli planuje gale w Irlandi