KSW 39: Norman Parke nie dba o pas Mateusza Gamrota, kwestionuje jego serce do walki

01 Marzec 2017
0
KSW 39: Norman Parke nie dba o pas Mateusza Gamrota, kwestionuje jego serce do walki

Długo nie trzeba było czekać, gdy wyszczekany Norman Parke (23-5-1) poczuje klimat Stadionu Narodowego i możliwość zabłyśnięcia w mistrzowskim pojedynku KSW. Zwycięzca sobotniej BAMMA 28 zaatakował na Twitterze Mateusza Gamrota i polską federację, nawołując do zestawienia z poznańskim fighterem.

W rozmowie z flocombat.com, Anglik pociągnął wątek dalej, niejako kwestionując osiągnięcia polskiego mistrza, podważając jego waleczność:

Chcę walczyć z Gamrotem, bo oni skontaktowali się ze mną jeszcze przed moją weekendową walką na BAMMA. On jest ich mistrzem wagi lekkiej i nawet jeżeli jest niepokonany, naprawdę kwestionuję jego serce w prawdziwej walce. Stylistycznie, jestem przekonany że jesteśmy świetnie dopasowani. On jest bardziej zapaśnikiem grapplerem i uważam, że damy fanom dobre show.

29-letni reprezentant Wysp Brytyjskich, aktualnie jest po dwóch wygranych od czasu zakończenia przygody z UFC i póki co, zamierza korzystać w pełni z pozycji „Freelancera”:

To dla mnie świetny kolejny krok, bo Mateusz jest niepokonany a KSW 39 będzie ogromnym wydarzeniem w Polsce, z 50 tysiącami ludzi na stadionie. Wszyscy cały czas powtarzają mi, żeby wygrywał kolejne pojedynki i wrócił do UFC, ale to nie jest w ogóle teraz moim celem. Osobiście, chodzi mi teraz o to, aby robić to co mi się kurewsko podoba i kiedy tylko mi się podoba. ja jestem szefem i nikt inny.

Jak twierdzi dalej, jest co najmniej kilka powodów, dla których dla tej walki, może nawet zrezygnować z pasa jako stawki pojedynku:

To może być opłacalna finansowo walka, bo jestem największym obecnie nazwiskiem z jakim Gamrot może się zmierzyć. Coś takiego da mi również motywację do tego, abym wrócił mentalnie do miejsca, w którym byłem gdy walczyłem dla UFC. Jeżeli walka zostanie zestawiona, całkowicie odizoluję się od otoczenia i wyjadę trenować. Wiem, że mam w sobie więcej do zaoferowania, ponieważ wierzę w siebie i tylko to ma znaczenie. Jestem w stanie pójść na to wyzwanie bez mistrzowskiego pasa, gdyż nie dbam o żadne tytuły.

Rzeczywiście, Parke poparł ostatnie zdanie czynami, gdy w piątek nie zrobił wagi i utracił możliwość zdobycia zwakowanego pasa BAMMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi