KSW 39: Norman Parke otrzymał propozycję walki z Gamrotem. Decyzja w przyszłym tygodniu

14 Marzec 2017
KSW 39: Norman Parke otrzymał propozycję walki z Gamrotem. Decyzja w przyszłym tygodniu

To kolejny pojedynek z serii zaproponowanych przez polskich fanów MMA, którzy z entuzjazmem podchodzą do swojego ulubionego sportu. Tym samym włodarze KSW z czystym sumieniem mogli zaproponować Normanowi Parke (23-5-1) mistrzowskie starcie z Mateuszem Gamrotem na Stadionie Narodowym. Wg Martina Lewandowskiego, który rozmawiał z brytyjskim Severe MMA, decyzja zostanie podjęta jeszcze w tym tygodniu.

Norman byłby świetnym nazwiskiem na tej karcie. Powiedziałem mu to osobiście, ale odkąd zaczęliśmy rozmawiać o tym pojedynku, on wyszedł z różnymi pomysłami odnośnie tego, co powinniśmy umieścić w jego kontrakcie. W zasadzie, dwa dni temu wysłałem mu moją ostatnią wersję kontraktu. Przekazałem mu również na co nie chcę się zgadzać. Teraz musi przemyśleć jak bardzo chce być częścią marki KSW.

Martin Lewandowski podkreślił, że w przypadku Parke, to nie pieniądze były przedmiotem dysputy:

Myślę, że zrobiłem wszystko, żeby spełnić jego oczekiwania. Wypłata za walkę jest odpowiednia i to ona najczęściej jest tym, na co nie przystają ludzie. W tym przypadku nie pieniądze były problemem. Zgodziliśmy się na wypłatę. W umowie jest określona długoterminowa współpraca, ale są również rzeczy o których nie mogę mówić, do momentu w którym złoży podpis.

Norman zapytał nas do kiedy potrzebujemy odpowiedź i już wiem, że usłyszymy ją od niego na początku przyszłego tygodnia. Z mojego punktu widzenia, Parke naprawdę chce walczyć z Gamrotem i chce być częścią tego historycznego eventu.

Tradycyjnie, arcymistrzowskie rozegranie KSW, które zrzuciło presję decyzji na barki potencjalnego pretendenta.

Tagi

Komentarze