KSW 39: Sokoudjou rywalem Łukasza Jurkowskiego na Stadionie Narodowym

13 Marzec 2017
KSW 39: Sokoudjou rywalem Łukasza Jurkowskiego na Stadionie Narodowym

Na oficjalnej stronie KSW pojawiła się aktualizacja karty walk KSW 39. W rubryczce Łukasza Jurkowskiego dodano grafikę przeciwnika, którym będzie Rameau Thierry Sokoudjou (17-16).

Łukasz „Juras” Jurkowski powróci do zawodowych startów po 6 latach przerwy. W ostatnim pojedynku, przegrał z Tonim Valtonenem i postanowił zakończyć zawodową karierę. Jednakże przez lata rozbratu z zawodowymi wyzwaniami był blisko krajowego rynku MMA, realizując się jako ekspert i komentator. W związku z organizacją gali KSW na Stadionie Narodowym postanowił wrócić.

Sokoudjou to bez wątpienia legenda światowego MMA. Walczył dla Pride, UFC oraz Bellatora. Przez 11 lat zawodowej kariery toczył walki na całym świecie. W ostatnich pięciu pojedynkach, tryumfował tylko raz, kiedy to na gali Vantor FC pokonał Matta Hamilla przez nokaut w zaledwie 37 sekund.

Dzisiaj została zaplanowana data oficjalnego ogłoszenia, ale jak widać, ktoś z administracji KSW postanowił się podzielić z fanami dużo wcześniej. Jak mówi stare powiedzenie. „Kto rano wstaje, ten…”

Komentarze

 • Zawodnik32

  Bez niespodzianki. Wiadomo było że dadzą mu Soko. Już po mordzie Kawula było widać, że będzie to afrykański zabójca.

  • W. Mrozowski

   Jak to wyczytałeś z twarzy Macieja? Naucz…

   • vamos

    robił miny goryla, tłukł sie w klatke pięściami i zdrapał pod pachą

 • moon

  Jeśli soko bedzie w jakiejś tam formie to powinien wytrzeć klatkę jurkowskim jak szmatą, chyba ze 10 lat nie trenował i stołował sie w pizzahut 😉 bądź co bądź nie ogórek tylko spoko przeciwnik dla najbardziej „ceniącego językowo” pracodawców średniego lizusa.

 • boohmacher

  Bardzo dobry przeciwnik dla Jurasa. Potrafi byc niebezpieczny ale do topu zdecydowanie mu brakuje. Mysle ze jak Juras zachowal przynajmniej 80% dawnej formy to ma szanse to ogarnac.

 • Primo

  Latwiej byc nie moglo chyba