Michael Bisping wyznaczył maksymalny termin dla walki z Georgesem St. Pierre

29 Marzec 2017
Michael Bisping wyznaczył maksymalny termin dla walki z Georgesem St. Pierre

Najwyraźniej wszystko co dotyczy GSP, jest teraz przedmiotem twardych negocjacji, jednak mistrz Michael Bisping nie zamierza wychodzić z pozycji mniejszego. Wszak to on dzierży pas wagi średniej i nie zamierza czekać na akcept daty przez GSP.

Wygląda na to, że Georges próbuje przepchnąć późniejszy termin. Słyszałem, że chcą września/października i UFC powiedziało mi podobnie. Jeżeli chce tyle czekać, to może sobie szukać innego oponenta. To ja rozdaję karty. Nie żebym brzmiał jak dupek, ale to mój pas. Ja jestem mistrzem i nie zamierzam czekać do września lub października.

Walka była ustalona już w styczniu. Obóz przygotowawczy zabiera sześć do ośmiu tygodni. Georges, przestań robić swoje fikołki i zróbmy to. Dalej, podpisz kontrakt. Chcesz tego. Byłeś na konferencji prasowej. Miałeś tyle do powiedzenia. Brzmiałeś na pewnego siebie, więc podpisz cholerne papiery. To takie proste.

Jako karty przetargowej, Bisping użył oczekującego w kolejce Yoela Romero. Kubańczyk dał jednak do zrozumienia, że obecny mistrz wcale nie chce z nim walczyć i skwitował te doniesienia krótko…

#FakeNews

Komentarze

  • vamos

    Yoela musi wku.wiac taka sytuacja