Michał Fijałka i Wojciech Janusz wezmą udział w Mistrzostwach Polski muay thai w Kaliszu

23 Marzec 2017
Michał Fijałka i Wojciech Janusz wezmą udział w Mistrzostwach Polski muay thai w Kaliszu

Hierarchia Berserkers Team jest jasno określona i jeżeli trener mówi, to zawodnik wykonuje zadanie. A wg zalecenia z góry, Michał Fijałka i Wojciech Janusz wezmą udział w trzydniowych Mistrzostwa Polski muay thai, które od jutra zaczynają się w Kaliszu. Jak poinformował redakcję klubowy manager Paweł Bączkowski, będzie to niejako test sprawdzający ich postępy po rocznym treningu, stricte właśnie w muay thai.

Obaj zawodnicy mają aktualnie przegrane w ostatnich pojedynkach MMA i na razie nie wiadomo, kiedy po raz kolejny wejdą do oktagonu.

Komentarze

 • moon

  Szkoda ze Fijałka tak mało walczy, zobaczymy jak mu pojdzie na MP.

  • W. Mrozowski

   Michał marzył o KSW, te z kolei nie kwapi się żeby dać mu ponownie walkę, co jest dziwne np. w kontekście studyjnego KSW 38 na którym mógłby się odbudować po ostatniej walce. Samemu powtarzał, że nie zostało mu zbyt wiele pojedynków.

   • moon

    Calkowicie sie zgadzam. Szkoda ze wlodarze nie doceniaja go. KSW 38 byloby idealnym miejscem. Musze powiedziec ze Fijalka tez duzo ryzykuje wystepem na MP. Jak dostanie oklep to bedzie pozamiatane w KSW. Malo zawodnikow znanych decyduje sie na walki w takich imprezach bo wiedza ze jak im nie pojdzie to notowania spadna. Mam nadzieje ze pozamiata tam i KSW da mu jeszcze pare razy sie pokazac bo spoko koleś z niego.