Michał Pasternak stoczy walkę na majowym PLMMA

28 Marzec 2017
0
Michał Pasternak stoczy walkę na majowym PLMMA

Z PLMMA do One Championship i z powrotem. Gdy w 2014 podpisał intratny kontrakt z azjatycką federacją, Michał Pasternak (11-2) był jeszcze niepokonanym zawodnikiem na umowie z Profesjonalną Ligą MMA. Już po pierwszej wygranej walce dla nowego pracodawcy, otrzymał dość nierówną szansę walki o pas, z której naturalnie skorzystał, bo stawka była zbyt kusząca. Dzisiaj, po dwóch przegranych z rzędu, ponownie zawalczy dla polskiej organizacji.

Informację przekazał Mirosław Okniński w rozmowie z portalem sportywalki.org, by dzisiaj rano potwierdzić w naszej rozmowie pierwotny pomysł. Od czasu przedostania się informacji do mediów, zmieniły się jednak okoliczności, a mianowicie rywal Mohamed Ali (10-11), który ostatecznie nie będzie przeciwnikiem Polaka. Notabene, Egipcjanin również jest na kontrakcie z One Championship. Sprawa jest rozwojowa, więc niebawem powinniśmy poznać ostateczną decyzję w sprawie kolejnego przeciwnika dla Pasternaka.

W rozmowie telefonicznej z Michałem Pasternakiem, ten obszernie opowiedział nam o aktualnym statusie sytuacji:

Jestem przygotowany, jestem w gazie i w zasadzie mógłbym walczyć nawet jutro. Miałem mieć pojedynek na One Championship, ale najwyraźniej plany się zmieniły. Chciałbym walczyć jak najczęściej, poza tym w Polsce zmieniły się warunki. Można pokazać się szerszej publiczności dzięki telewizji, mogę łatwiej nawiązać współpracę ze sponsorami, a ponieważ rzuciłem pracę żeby móc trenować, muszę szukać innych możliwości zarobienia na życie. Czekam na pisemną zgodę od One Championship. Nawet jeżeli nie na PLMMA, to po prostu zawalczę u nich. Byle jak najszybciej, bo chcę po prostu się bić.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o