Norman Parke złożył podpis na kontrakcie KSW

24 Marzec 2017
Norman Parke złożył podpis na kontrakcie KSW
foto.: independent.ie

Zarówno KSW jak i Norman Parke wyjątkowo medialnie rozgrywają negocjacje dotyczące walki z Mateuszem Gamrotem na Stadionie Narodowym, odbijając piłeczkę z jednej strony na drugą. Zgodnie z zapowiedzią, pojawiła się oficjalna odpowiedź angielskiego fightera, który wrzucił zdjęcie, zapewniając o akceptacji „swojej części roboty”. Zdjęcie jest na tyle niewyraźne, że ktoś bez dostępu do kontraktu nie jest w stanie prawidłowo odczytać jego treści. Jednak jak wspomniałem, dotyczy to osób bez dostępu do umowy, dlatego delikatnie powiększyliśmy dla Was najważniejszy szczegół.

Warto również wziąć pod uwagę, że… to Norman Parke, a ten delikatnie mówiąc, lubi płatać figle. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie włodarzy.

Tagi

Komentarze

 • Kamlot

  Wiadomo co się dzieje z Moksem?

  • W. Mrozowski

   Wiadomość potraktuj wyłącznie w kategorii niepotwierdzonej… otóż ktoś z teamu powiedział mi, że już więcej nie zawalczy. Próbowałem to zweryfikować, i prawie mi się udało ale na każdym razem zasłaniał się słabym zasięgiem, tudzież „oddzwonię za chwilę” gdy padło pytanie o kolejne walki. Co potwierdza, że pytanie jest niewygodne.

 • W. Mrozowski

  Hehe Norman Parke skasował moje zdjęcie z jego fan page’a gdy wkleiłem swoją wersję kontraktu. Surprise surprise