Oskar Piechota kontra Adriano Balby na kwietniowym Spartan Fight 7

01 Marzec 2017
Oskar Piechota kontra Adriano Balby na kwietniowym Spartan Fight 7

Sportowa rozpiska Spartan Fight 7 jest jeszcze bardziej sportowa. Do grona uczestników gali w Chorzowie z datą 1 kwietnia, dołączył Oskar Piechota i jego egzotyczny rywal Adriano Balby z Brazylii.

Dla Piechoty (7-0-1)  jest to już drugi pojedynek pod banderą śląskiej federacji, gdzie w pierwszym zwyciężył z Nikosem Sokolisem po dwuletniej przerwie w zawodowych startach. Dla 37-letniego i bardziej doświadczonego Balby’ego (12-3), będzie to pierwszy pojedynek poza granicami własnego kraju. Charakteryzują go dobre umiejętności w parterze oraz mocny cios, którym zatrzymał już 10 rywali.

Do zobaczenia na hali MORiS w Chorzowie już 1 kwietnia.

Komentarze

 • Smerf

  Spartan Fight robi jedną z najlepszych gal. Rozpiska zapowiada się imponująco. FEN i PLMMA wyglądają przy nich bardzo blado.

  • boohmacher

   FEN bardzo slabo? kolega chyba sie nie zapoznal z pojedynkami jakie beda na najblizszej gali. Rozumiem ze jest sie sympatykiem Spartanu ale trzeba patrzec realnie. Przeciwnik Piechoty to raczej sredniak. Gdyby pojawil sie taki na KSW, a przypomne ze Piechota ma ambicje na UFC to pojawilby sie glosy ze ogor, nadmuchany rekord itd.

   • NewsN

    Bez urazy, ale FEN jest rzeczywiście słaby jeśli chodzi o fightcard… Rywal choćby Kamila Łebkowskiego jest dobry, czyli gość do czołowego piórkowego w Polsce, który chodzi w koguciej na co dzień? A Gniadek, który był przymierzany do walki o pas to z kim się bije? Zejdź na ziemię i patrz realnie, bo Spartan bije na głowę fightcardami FEN. Żeby była jasność, widzę od kilku gal co się dzieje jak i KSW, FEN czy Spartanie.

 • Vald

  Bardzo dobra walka i gala się szykuje.
  Jak Spartan Fight do swoich mega sportowych rozpisek doda po jednym freaku na galę, to spokojnie będą zapełniać największe hale w Polsce. Tego im i nam życzę.