Paweł Trybała: „Adam Niedźwiedź jest dobrym zawodnikiem, ale jest do zrobienia.”

14 Marzec 2017
Paweł Trybała: „Adam Niedźwiedź jest dobrym zawodnikiem, ale jest do zrobienia.”
foto.: Kowal Foto

Dobre kilka tygodni temu Mirosław Okniński wyraził zainteresowanie  zatrudnieniem Adama Niedźwiedzia, ale całość spełzła na niczym. Tym razem do ataku przystąpił Paweł Trybała, od którego kibice wymagają więcej z każdym kolejnym pojedynkiem. Długo nie trzeba było czekać na reakcję „Trybsona”, który napisał na na FB:

Nie boję się wyzwań i dostałem propozycję walki z mega dobrym zawodnikiem, który ma brązowy pas w BJJ, a jego rekord to 3:2 w zawodowym MMA. Jest również znaną postacią dla wielu ludzi, bo występował w top model. Propozycja walki na mojego kolejnego rywala to Adam Niedźwiedź.

W rozmowie z MMAnews, Adam potwierdził, że nadal nie padła żadna, choćby najmniejsza oferta ze strony Profesjonalnej Ligi. To wydaje się jednak nie zniechęcać Pawła, który powiedział naszemu portalowi:

Widziałem jego walki. Adam jest dobry w parterze i w stójce, ale jest do zrobienia.

„PLMMA, get Your shit together…” i wysyłaj ofertę. Majowa gala już za 2 miesiące.

Tagi

Komentarze

 • boohmacher

  Ciekawe zestawienie. Mimo ze po czesci mozna nazwac ich celebrytami to jestem jak najbardziej za taka walka. Niedzwiedz napewno postawi Trybsonowi wiekszy opor niz jacys goscie z ujemnymi rekordami. Dodatkow napewno ten pojedynek przyciagnie niedzielnych kibicow dzieki ktorym popularnosc PLMMA i TVPULS bedzie rosla.

  • W. Mrozowski

   Szczerze mówiąc to sam zobaczyłbym takie starcie. Adam zawsze był techniczny, budził jakieś zainteresowanie, obaj mają swój epizod w TV. Nie bardzo rozumiem natomiast strategię ustalania tego pojedynku, bo to dobry pomysł na starcie, ale takie podchody nigdy nie dawały pozytywnego rezultatu. Zwłaszcza w kontekście Mirosława Oknińskiego i Pawła Kowalika.

   • W. Mrozowski

    Aha, abstrahując od metody matchmakingu, to Adam walczy przede wszystkim w 77. Zdarzały mu się pojedynki w catchweight, ale nie w 84.

   • boohmacher

    strategii dobieranie pojedynków przez Mirosława Okninskiego nawet nie próbuje zrozumieć 🙂 myślę ze najrozsadniejszym pomysłem byłby catchwaight 80-81kg bo nie sądzę żeby Trybson zbił do 77