Plany MMAnews na najbliższe dwa tygodnie: ACB 54 i UFC FN 107

07 Marzec 2017
Plany MMAnews na najbliższe dwa tygodnie: ACB 54 i UFC FN 107

Wciąż wiszący Ban dla redakcji na gale FEN’u, okazuje się solidną motywacją do uruchomienia „planu B” z każdym kolejnym razem. Zamiast do Warszawy, już w czwartek udamy się więc do Manchesteru na ACB 54, gdzie w najważniejszym pojedynku zmierzą się Mamed Khalidov i Luke Barnatt, plus światowa śmietanka.Biorąc pod uwagę dostępność za pomocą darmowego streamu na YouTube i sygnału rozpowszechnianego za pomocą Facebooka Mameda (ponad milion fanów), Polsat będzie tego dnia w mniejszości, a zasięg godny pozazdroszczenia.

Stamtąd nasze drogi powiodą nas na tydzień do Londynu, gdzie będziemy w stanie oczekiwania na UFC Fight Night 107 z Danielem Omielańczukiem na karcie walk. Tym samym szykuje się aktywny czas dla naszych czytelników. Stay tuned!

Tagi

Komentarze

 • Don_Mike

  No no zazdroszczę planów 🙂 sam chętnie bym się na te dwie gale wybrał. Ban Fenu kiedyś się skończy? Był jakiś kontakt ze strony „federacji”?

  • vamos

   Fen to może teraz co najwyzej pluc se w morde

  • W. Mrozowski

   Nie było. Wg zakulisowych informacji, Paweł Jóźwiak był o krok od wyjścia/odsunięcia ze spółki, bo kolejnym emocjonalnym ataku, który przelał czarę goryczy. Była mowa również o zmianie mentalności federacji. Póki co poza zapowiedzi zmian nie wyszło, ban zostaje. Nawet lepiej, bo wcześniej próbowano wywierać na mnie nacisk w kontekście treści na portalu. Nie pierwszy organizator zresztą.

 • sopel

  z jakiego powodu ten „ban”?