PLMMA 73: Testy antydopingowe w czterech mistrzowskich pojedynkach na majowej gali

20 Marzec 2017
PLMMA 73: Testy antydopingowe w czterech mistrzowskich pojedynkach na majowej gali
foto.: PLMMA

Jak poinformował naszą redakcję Mirosław Okniński, Profesjonalna Liga będzie kontynuowała ideę oczyszczania sportu. Na majowej gali PLMMA 73, najważniejsi zawodnicy z walk o mistrzowskie pasy, przejdą obowiązkowe badania antydopingowe. Kontrolę przeprowadzi Wada

To nie pierwszy raz, gdy na galach PLMMA organizowano podobne akcje. Już w 2013 badani byli m. in. Józef Warchoł, niestety nie jego rywal Kamil Bazelak, który zaskoczony sytuacją, oddalił się z miejsca zdarzenia (red. wg Mirosława Oknińskiego). Rok później Marian Ziółkowski i Bartłomiej Kurczewski, którym badania wykazały wynik negatywny.

Tym razem sprawdzeni zostaną Marcin Naruszczka, Robert Bryczek, wspomniany Marian Ziółkowski, Łukasz Ziółkowski oraz ich przyszli rywale. Testy przeprowadzi polski oddział WADA (Światowa Agencja Antydopingowa).

Tagi

Komentarze

  • boohmacher

    Sama idea bardzo dobra ale moim zdaniem testy antydopingowe jezeli maja byc skuteczne to caly proces testowania zawodnikow musi wygladac jak w UFC, a na to nie stac zadnej europejskiej organizacji. Na ten moment to tylko wyrzucone w bloto pieniadze. Co najwyzej trener Okninski bedzie mial jeszcze wyzsze ego bo bedzie mogl sie pochwalic ze jako jedyna polska organizacja robia takie testy.

  • moon

    Miałoby to większy sens gdyby Mirek ogłosił testy w 4 pojedynkach nie mówiąc czy to będą mistrzowskie czy nie, a tak to kolecki bedzie mógł spożywać dopóki nie bedzie miał szansy walki o pas a to trochę bez sensu.

>><<
ZamknijX