Spartan Fight 7: Paweł Hadaś wypadł z powodu choroby. Oskar Piechota ponownie z nowym rywalem

31 Marzec 2017
0
Spartan Fight 7: Paweł Hadaś wypadł z powodu choroby. Oskar Piechota ponownie z nowym rywalem

OK… poprzednia wersja newsa została usunięta i oto całość musiała powstać jeszcze raz. Oryginalna wiadomość dotyczyła wyłącznie decyzji o wycofaniu się Pawła Hadasia z walki wieczoru Spartan Fight 7, gdzie miał zmierzyć się z Ioannisem Palaiologosem, po czym najpierw rozpoczęły się nerwowe poszukiwania nowego rywala za Pawła, a w konsekwencji nowej walki wieczoru.

Ponieważ organizatorzy chcą za wszelką cenę pozostać przy idei dwóch walk wieczoru metodą K-1 i MMA, tym samym pojedynek Oskara Piechoty awansował do miana najważniejszej tego wieczoru. To jednak nie koniec informacji, bo „Imadło”, który kilka dni temu stracił rywala na rzecz nowego Andreasa Michailidisa, ponownie utracił oponenta (red. z powodu choroby) i zyskał nowego.

Jest nim Sergio Souza (15-12), Brazylijczyk mieszkający obecnie w Niemczech i który na całe szczęście jest już niemal na miejscu pod błyskawicznej podróży do Chorzowa. „Kreator” jest aktualnie po pięciu przegranych z rzędu, z czego ostatnia za dyskwalifikację po nielegalnym uderzeniu. Będzie to jego trzecia walka w tym roku, a wg kalendarza imprez w kwietniu czeka go czwarta w Słowenii.

Wszystkie wiadomości, które z trudem udało nam się poskładać w całość po rozmowie z przynajmniej 8 osobami zaangażowanymi w sprawę, zostaną  prawdopodobnie potwierdzone na oficjalnym ważeniu o 18:00 w hali MORiS.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o