Średnia oglądalność PLMMA 72 w TV Puls na poziomie 170 tysięcy

07 Marzec 2017
0
Średnia oglądalność PLMMA 72 w TV Puls na poziomie 170 tysięcy
foto.: Kowal Foto

Jest sporo powodów do radości, jak również momenty w których należy się zastanowić jak zrobić to jeszcze lepiej. Jak podaje Artur Ostaszewski z TVN Turbo, średnia oglądalność w najważniejszej grupie widzów dla gali PLMMA 72, wynosiła 170 tysięcy.

Porównując to do niektórych filmowych hitów, ich wyniki były nawet 70% lepsze, jak przed tygodniem. Potrzeba jednak cierpliwości, aby przyzwyczaić widza TV Puls do zupełnie nowego produktu. Dla federacji PLMMA jest to na pewno wciąż ogromny skok o przynajmniej 10 poziomów w porównaniu do poprzedniej stacji, a dla nas powody do radości, że sport się rozwija.

Wg oficjalnego komunikatu TV Puls, który posłużył się pojęciem „zasięgu”, ten wyniósł już 2,8 mln w grupie All 4+. Robi wrażenie, jednak nie jest to wartość, której powinniśmy poświęcać więcej uwagi, bo nie niesie specjalnej wartości. Najważniejsze jednak, że Prezes TV Puls Dariusz Dąbski, który osobiście był na hali, jest zadowolony, bo to on decyduje o tym co dalej:

Gala PL MMA, którą na żywo transmitowała TV Puls, została zorganizowana przez „Nastula & Okniński team” na bardzo wysokim sportowym poziomie. Zawodnicy z całego świata byli bardzo dobrze dobrani, nie zabrakło emocji a nawet momentów kontrowersyjnych. Wspólnie przygotowaliśmy bardzo ciekawe sportowe widowisko, które widzowie TV Puls mogli obejrzeć na żywo. Był to dla nas, jako telewizji, debiut w transmisji live i od razu zaczęliśmy od tak spektakularnego wydarzenia, jakim jest międzynarodowa gala PL MMA. I zdaliśmy ten egzamin.

Pozostaje również wersja istotna dla fanów i zawodników, którzy nieco ucierpieli w całym eksperymencie, otrzymując galę okrojoną o kilka ciekawych pojedynków, w tym dwa o pas. Zmiany w kolejności walk, całkowicie rozstroiły niektórych fighterów, którzy musieli rozgrzewać się dwa razy, a w skrajnych przypadkach nawet trzy. Widząc dynamikę podejścia do tematu mamy nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte na pierwszym spotkaniu, które będzie podsumowaniem imprezy w Łomiankach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o