TFL 11: Sebastian Kotwica vs Guilherme Cadena i Cezary Kęsik vs Mateusz Ostrowski

14 Marzec 2017
0
TFL 11: Sebastian Kotwica vs Guilherme Cadena i Cezary Kęsik vs Mateusz Ostrowski

Włodarze TFL najwyraźniej lubią hazard, ale w tym przypadku opłacało się zaryzykować. Świeżo po sobotnim zwycięstwie na FEN 16, w pełni zdrów Sebastian Kotwica jest gotowy na kolejne wyzwania, a to nadejdzie tym razem z Brazylii. Jego rywalem będzie Guilherme Cadena Martins z Rio de Janeiro.

Kotwica (8-2) zakończył poprzedni sezon z jedną porażką i aż trzema wygranymi, otwierając 2017 mocnym zwycięstwem. W tym tempie, nie tylko dorówna średniej czterech pojedynków na rok, ale może nawet podniesie poprzeczkę.

Cadena Martins (6-6) ma dokładnie ten sam bilans za poprzedni rok i tak samo jak Kotwica,  rozpoczął 2017 z przytupem. Będzie to jego pierwszy pojedynek poza kontynentem. Posiadacz brązowego pasa BJJ może być poważnym zagrożeniem dla Polaka, który tak oto opisuje kolejne wyzwanie:

Chcę walczyć z dobrymi wojownikami, wygrywać z nimi i zdobywać doświadczenie. Liczę na wsparcie swoich kibiców i głośny doping w Kraśniku, mieście które otworzyło mi sportową karierę. Kilka osób twierdziło, że po gali FEN nie wystąpię w moim mieście. Oczywiście że będę walczył i to z rywalem najtrudniejszym w mojej karierze. Będę jeszcze mocniej i lepiej przygotowany! Zapraszam wszystkich 1 kwietnia na galę TFL 11 do Kraśnika. Postaram się dać Wam wielkie emocje i nie zawieść.

Bardzo ciekawie zapowiada się również ogłoszony kilka dni temu pojedynek o pas dywizji 84 kilogramy pomiędzy Cezarym Kęsikiem (5-0) i Mateuszem Ostrowskim (7-5). Niepokonany „Lubelski czołg” wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odniósł właśnie na galach TFL, a więc jest pełnoprawnym pretendentem do tytułu. W 80% przypadków, dokonał tego przed regulaminowym czasem. Z kolei Ostrowski walczył w ostatnich pojedynkach ze zmiennym szczęściem, ale aktualnie wraca po cennym zwycięstwie w Pyrzycach.

Bilety na galę dostępne w holu CKiP w Kraśniku, w godzinach 16:30-19:00 oraz pod numerem 788 384 111. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie www.tflmma.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o

Tagi