TFL 11: Video zapowiedź walk Skwarek vs Blezień i Wrzaszcz vs Pawlik

23 Marzec 2017
TFL 11: Video zapowiedź walk Skwarek vs Blezień i Wrzaszcz vs Pawlik

Thunderstrike Fight League to lokalna organizacja, która z powodzeniem uszczuplić budżet o trailery pojedynków, ale w zamian konsekwentnie podnosi ich jakość. Sprawdźcie dwie zapowiedzi walk Mariusz Skwarek vs Krystian Blezień i Marek Wrzaszcz vs Artur Pawlik, które już 1 kwietnia będą miały swoje rozstrzygnięcie przed kibicami z Kraśnika i okolic.

Oficjalna zapowiedź waki Marek Wrzascz vs Artur Pawlika gali T…

Oficjalna zapowiedź waki Marek Wrzaszcz vs Artur Pawlik gali TFL 11, 1 kwietnia Kraśnik!"Nie ważne kto będzie walczył w kategorii 70 kg. Wcześniej czy później pas TFL będzie na moich biodrach,"- zapowiada Marek Wrzaszcz, który 1 kwietnia na TFL 11, skrzyżuje rękawice z Arturem Pawlikiem!

Opublikowany przez TFL – Thunderstrike Fight League na 21 marca 2017

 

Mariusz Skwarek vs Krystian Blezień, oficjalny trailer przed g…

Mariusz Skwarek vs Krystian Blezień, oficjalny trailer przed galą TFL 11:SLAVA REPUBLIC, która już 1kwietnia w Kraśniku!!Pochodzący z Osmolic reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska Mariusz Skwarek, analitycznie ocenia swój ostatni start na gali TFL 10 i zapowiada swoją drugą zawodową walkę na gali TFL 11 w Kraśniku. Już 1 kwietnia w Kraśniku Mariusz Skwarek zmierzy się z reprezentantem oraz trenerem Legion Team Tarnów Krystianem Blezieniem! Więcej szczegółów na www.tflmma.pl

Opublikowany przez TFL – Thunderstrike Fight League na 20 marca 2017

 

Tagi

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Widać filmy? Pytam, bo przy tych facebookowych nagraniach zawsze był jakiś problem.

  • Antoni Delekt

   Widać

   • W. Mrozowski

    Thanks.