UFC 209: Khabib Nurmagomedov wypadł z walki z Tonym Fergusonem

03 Marzec 2017
UFC 209: Khabib Nurmagomedov wypadł z walki z Tonym Fergusonem

Federacja UFC dostała solidne „kopnięcie w krocze” od losu, bo tak można chyba dosadnie wyrazić sytuację w której Khabib Nurmagomedov ponownie wypadł z walki, tym razem na dzień przed galą w Las Vegas, gdzie miał zmierzyć się z Tonym Fergusonem o tymczasowy pas wagi lekkiej.

Już podczas wczorajszego twarzą w twarz po medialnym treningu, Ferguson powiedział prorocze „powodzenia ze ścinaniem wagi”, znając historię swojego oponenta i widząc co się dzieje z jego organizmem. Nie wiedział jeszcze wtedy jak bardzo będzie żałował tego co wydarzyło się już następnego dnia, czyli dzisiaj przed wczesnym ważeniem, gdy Khabib został przetransportowany do szpitala.Włodarze już oficjalnie potwierdzili za rekomendacją lekarza, że wycofali Dagestańczyka z UFC 209, wskazując na problemy ze ścinaniem wagi.

To już trzeci raz, gdy pojedynek obu fighterów został odwołany. Najpierw w 2015 przez kontuzję Khabiba, pół roku później przez problemy z Płucami Tony’ego. Na pewno niebawem poznamy więcej szczegółów w sprawie.

Tagi

Komentarze