UFC 211: Krzysztof Jotko vs były mistrz WSOF Dave Branch

08 Marzec 2017
UFC 211: Krzysztof Jotko vs były mistrz WSOF Dave Branch
foto.: ufc.com

Krzysztofa Jotko czeka nie lada wyzwanie, bo już 13 maja zmierzy się z powracającym „weteranem” UFC Davem Branchem na gali UFC 211 w Dallas. Polak potwierdził doniesienia prasowe, udostępniając wiadomość na swoim fan page’u.

Jotko (19-1) to aktualny nr 11 w rankingu wagi średniej z pięcioma zwycięstwami z rzędu. Zwłaszcza dwa ostatnie upewniły go, że czas na wyzwania poprzeczkę wyżej, a starcie z byłym mistrzem WSOF z pewnością do takich należy. Polak zwraca teraz szczególną uwagę na to z kim walczy i ile konkretna walka może wnieść do jego kariery.

Branch (20-3) miał swój epizod UFC w latach 2010/2011, gdzie zapadł nam w pamięci słynną przegraną przez nokaut po „slamie” o matę z rąk Geralada Harrisa, a Polakom za jednogłośną wygraną z Tomaszem Drwalem. W 2012 miał walczyć z Janem Błachowiczem na KSW 18, ale kontuzjowany nie mógł przystąpić do tego starcia. Od tego czasu zdobył 10 wygranych z rzędu i trzykrotnie obronił pas WSOF, który zwakował by wrócić do UFC.

Majowa gala szykuje się na prawdziwego „killera”, wypchanego świetnymi pojedynkami. Joanna Jędrzejczyk, Stipe Miocic to tylko niektóre gwiazdy federacji jakie zobaczymy w Dallas.

Tagi

Komentarze